Позачергове засідання комісії з питань захисту прав дитини

05 червня 2018 року о 14 годин 15 хвилин, під головуванням Кречика Анатолія Івановича, голови комісії, заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, відбулось позачергове засідання комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Вараської міської ради.

На порядок денний засідання було винесено 9 питань, серед яких:  

1 - щодо соціально-правового захисту двох малолітніх дітей, у зв’язку із порушенням їх права на належні умови проживання, виховання та розвитку через постійні сварки між батьками;

6 - про зняття із соціального супроводу сімей, у якій виховується малолітні діти;

2 - про взяття під соціальний супровід сімей фахівцями із соціальної роботи Вараського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Усі питання, які заслуховувалися на комісії, попередньо  детально вивчені працівниками служби у справах дітей та Вараського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. За результатами  розгляду комісією прийнято компетентні та виважені рішення, спрямовані на захист прав та інтересів дітей.

А.Кречик, голова комісії, зауважив, що кожна дитина потребує піклування і доброзичливого ставлення до себе. Держава здійснює захист дитини від: усіх форм фізичного   і   психічного насильства, образи,недбалого і жорстокого поводження з нею, експлуатації, включаючи сексуальні зловживання, у тому числі збокубатьків або осіб, які їх замінюють.

Працівники служби у справах у справах дітей, Вараського міського центру соціальних служб для сімї, дітей та молоді у порядку, встановленому законодавством, проводять заходи, які направлені на вчасне виявлення дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, та захисту їх прав та інтересів, задоволення потреб, поліпшення якості життєдіяльності.постійно проводять обстеження умов проживання і утримання дітей у сім’ях, у яких батьки ухиляються від виконання батьківських обов’язків.

Дитина вправі особисто звернутися до органу опіки та піклування, служби у справах неповнолітніх, центрів соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, інших уповноважених органів за захистом своїх прав, свобод і законних інтересів.

         Служба у справах дітей

виконавчого комітету Вараської міської ради