Літній відпочинок молоді з особливими потребами

Кожне літо молодь асоціації захисту прав інвалідів з дитинства «Надія» чекає з нетерпінням. З нетерпінням його чекають і їхні батьки, адже це можливість відволіктися від щоденних турбот, можливість отримати незабутні враження, можливість поніжитися на морському пісочному березі, усміхатися сонцю і радіти життю.

Кожного року наприкінці червня члени асоціації їдуть до моря. Так було і цього річ. Дванадцять сімей мали унікальну нагоду відпочити та оздоровитися в санаторії матері та дитини «Скадовськ», що у місті Скадовськ Херсонської області. Спільні зусилля відділу у справах сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Вараської міської ради, окремих депутатів, президії асоціації «Надія» вилилися в чудові і незабутні враження, гори позитиву і море емоцій для тих, хто так чекав цієї поїздки.

Окрім чудових фотографій із собою з відпочинку ми привезли додому незабутні спогади про сонячні дні, санаторний корпус на самому березі моря, в якому ми проживали, про нових друзів, зустрічі з відомими людьми, ігри, дискотеки та смачні страви.

Назавжди у пам’яті залишаться ті емоції, що ми отримали під час святкування Дня молоді. Адже в концерті брала участь і наша Катерина Крук. Вечірні сутінки огорнули узбережжя, концерт завершився, а наша молодь поринула у танці.

Кожен наступний день був неповорним. Сумувати було ніколи. А поїздка на острів Джарилгач викликала не просто захоплення, а феєрію. Чудовий настрій та неперевершені враження ми отримали там. Дехто вперше в житті мав змогу їхати на моторному катері, бачити безмежне море, відчути, як перехоплює дух швидкість.

За Чорне море та море позитиву, море вражень і незабутніх моментів ми вдячні всім хто турбується про людей з особливими потребами та їхні сім’ї. Хай ваші добрі справи повернуться сторицею, а праця приносить задоволення.

Червень був незабутнім! І сьогодні, коли на вулиці крапотить дощ, ми з задоволенням згадуємо ту сонячну «країну» позитиву, добра, радості та веселощів.

                                                                             Асоціація захисту прав

                                                                           інвалідів з дитинства «Надія»