Оперативне засідання комісії

02 липня 2018 року відбулось оперативне засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій м.Вараш під головуванням тзп міського голови Ірини Шумри.

На порядку денному розглядалися звернення Кузнецовського міського комунального підприємства щодо виділення коштів з резервного фонду бюджету на закупівлю паливо-мастильних матеріалів для надання послуги з вивезення побутових відходів по м-ну Перемоги (м-н Ювілейний, промислова зона, Паркова зона, приватний сектор, гаражна зона) та про припинення подачі напруги на насосну станцію водозабору „Бабка” у зв’язку із заборгованістю за спожиту електроенергію.

В ході обговорення даних звернень члени комісії висловили свою думку щодо вирішення проблем та прийняли відповідні рішення:

- не виділяти кошти з резервного фонду бюджету на закупівлю паливно-мастильних матеріалів Кузнецовському міському комунальному підприємству згідно п.2 постанови Кабінету Міністрів України від 29.03.2002 року №415 „Про затвердження Порядку використання коштів резервного фонду бюджету”;

- начальнику відділу майна комунальної власності міста виконавчого комітету Вараської міської рад Савченко І.І. підготувати проект рішення „Про проведення конкурсу щодо визначення виконавця надання послуг з вивезення побутових відходів у м. Вараш по мікрорайонах Перемоги, Ювілейний, Промислова зона, гаражна зона, приватний сектор”;

- рекомендувати виконавчому комітету Вараської міської ради оголосити конкурс щодо визначення виконавця надання послуг з вивезення побутових відходів у м. Вараш по мікрорайонах Перемоги, Ювілейний, Промислова зона, гаражна зона, приватний сектор;

- достроково розірвати договір з Кузнецовським міським комунальним підприємством в односторонньому порядку з моменту визначення переможця відповідно до результатів проведення конкурсу.

Кузнецовському міському комунальному підприємству рекомендовано всі свої боргові зобов’язання вирішувати в судовому порядку.

                                                             Відділ з питань НС та ЦЗН