Свято Івана Купала знову завітало до Вараша

Після п’ятирічної перерви свято Івана Купала знову завітало до Вараша. Традиційно його відзначили з 6 на 7 липня, на березі річки Стир в районі пляжу. Тут в цей день розмістилася символічна сцена, розгорнулася жвава торгівля хлібобулочними виробами, вуличною їжею та сувенірною продукцією.

Святкування розпочалося з програми для дітей. Дітлахи та підлітки мали гарну нагоду погратись та повеселитись. Для цього організатори свята підготували низку розважальних та рухливих ігор, майстер-класи. Бажаючих взяти в них участь не бракувало. Всі їх учасники отримали солодкі призи та сувеніри.

Веселі купальські забави продовжилися караоке та святковим концертом за участю місцевих артистів: солістів Юрія Савчука, Ельміри Мурсалієвої, Аполлінарії Пашко, Ангеліни Набухотної, Івана Бублика, Аліни Миронюк, Леоніда Колбуна, Оксани Ясюк, Світлани Проневич, читця Ангеліни Пашко та тріо «Криниченька» ВМЦ СССДМ, народного аматорського фольклорного гурту «Полішуки» ПК ВП «РАЕС», студії сучасного танцю «Драйв», театру-студії танцю «Грааль».

Майже усі концертні номери супроводжувались веселими танцями дітей та оплесками вдячних глядачів.

Також не обійшлося без традиційного конкурсу плетіння вінків з польових квітів. В ньому взяло участь 9 учасниць. Оплесками було визначено переможницю - Аполлінарію Пашко. Відповідно до давніх традицій дівчата пустили свої віночки на воду.

Після концерту найпозитивніший DJ Тіма (м.Луцьк) провів незабутню драйвову дискотеку української музики та визначних світових хітів. Родзинкою свята стало розважально-танцювальне шоу «FireDance» (м.Луцьк), яке дозволило присутнім на святі доторкнутися до палаючої та містичної стихії вогню. Близько двадцять третьої години ночі на березі річки запалало купальське вогнище, яке запалили професійні артисти. Після отриманих незабутніх вражень від свята вдячні містяни ще довгий час не відпускали гостей свята.

Під час заходу усі присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять трьох військових, загиблих під час тактичних навчань на  Рівненському загальновійськовому полігоні.

Провели святкове дійство чарівні ведучі, справжні красуні Світлана Проневич та Яна Кравчук.

Свято організували та провели відділ культури та туризму, відділ сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету за сприяння Вараської міської ради.