Проведено засідання постійної депутатської комісії з питань земельних відносин, архітектури, містобудування, благоустрою та екології

27 липня відбулось засідання постійної депутатської комісії з питань земельних відносин, архітектури, містобудування, благоустрою та екології, на якому було розглянуто близько 40 питань, зокрема, індивідуального характеру.

Проблему неналежного стану будівельного майданчику, який знаходиться поблизу «Паркового містечка» донесла до відома депутатів голова правління ОСББ «Перемоги 56». З метою приведення зазначених територій у належний санітарний стан комісією надані відповідні протокольні доручення.

Окрім того, з «болючим» для міста питанням безпритульних тварин, їх утримання та стерилізації звернулась місцева жителька. Задля напрацювання шляхів вирішення проблеми було підтримано протокольне доручення про скликання робочої наради із залученням працівників відділу муніципальної поліції, КП «Благоустрій», зацікавлених осіб та громадських організацій.

На завершення, членами комісії був розглянутий та погоджений проект добудови скейт-парку, який на численні прохання скейтбордистів нашого міста, розробило управління містобудування, архітектури та капітального будівництва.

View the embedded image gallery online at:
http://varash.rv.gov.ua/novini/2879-zem-kom#sigProId3085510956