Знайомство з робітничими професіями

01 серпня 2018 року Вараською міською філією Рівненського ОЦЗ було  проведено  для  учнівської молоді м.Вараша профорієнтаційний урок на тему:  «Знайомство з робітничими професіями» з елементами відеолекторію.

 «У житті кожного є момент, коли необхідно прийняти для себе одне з найважливіших рішень – вибрати справу до душі, за покликанням, тобто професію.  Від того, наскільки вірно вибраний професійний шлях, залежить місце кожного з нас у суспільстві» - так  розпочала урок фахівець служби зайнятості Наталія Назарук.

В ході розмови учасники обговорювали питання щодо вибору професії, що  саме  потрібно зібрати якомога більше інформації про світ професій і визначити сферу діяльності аби в майбутньому уникнути помилок та розчарувань, а для цього потрібно вивчити самого себе, скласти уявлення про свої інтереси, здібності та нахили.

В Інформаційному центрі для молоді фахівці служби зайнятості провели для учасників заходу відеолекторій на тему: "Мандрівка в країну професій", під час якого учні  переглянули  відеоролики з робітничими професіями.

Сподіваємося, що інформація, яку діти отримали під час заходу, допоможе їм задуматись над важливістю свідомого вибору професійної діяльності та допоможе знайти свою стежину у житті.

View the embedded image gallery online at:
http://varash.rv.gov.ua/novini/2882-znayomstvo#sigProIde1a47a6f25

Провідний фахівець з питань зайнятості відділу

активної підтримки безробітних 

Н.Ковальчук