В пошуках незабутніх вражень

Літо, ах літо… Так і хочеться співати. Адже літо – це безмежна радість, щира веселість. А ще літо – це ласкаве сонце, чисте повітря і тепла вода. От саме за цими інгредієнтами літа і вирушили діти, молодь, батьки дітей-інвалідів та члени їх сімей на Біле озеро. Саме там цього всього можна отримати вдосталь. Відпочинок в наметовому таборі члени асоціації «Надія» завжди чекають з нетерпінням. Адже це можливість не тільки відпочити, оздоровитися, а й можливість поспілкуватися, пізнати щось нове. Одним словом «Разом з друзями краще!».

І це дійсно так. Дводенний наметовий табір «Літо 2018», організований та профінансований відділом у справах сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету вдався на славу. Сонячні ванни, купання в цілющих водах Білого озера, пісні біля вечірнього багаття, страви, приготовлені на вогні, прогулянки лісовими стежками, ігри та розваги з друзями – все це було таким приємним, що і не зогледілися, як швидко пробіг час. Розбираючи намети, пакуючи речі, кожен відчував сум, що все закінчилося. Але сум переплітався з радістю від пережитого. Приємно було спостерігати за дружньою метушнею щасливих дітей і батьків.

Звичайно, що крім задоволення, на обличчях проявлялася і втома, особливо це помітно було на батьках. Адже створення комфорту, організація зручного пристосування лягла на їхні плечі. Все було продумано до дрібниць. А як же інакше, адже наші діти – наше щастя. А ми щасливі! І щиро дякуємо тим, хто намагається додавати до нашого щастя хоча б невеличкі краплинки: відділу у справах сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Вараської міської ради, приватному підприємцю Дмитру Ходаковському і всім тим, хто нас підтримує. Хай в нас і в вас все буде гаразд!

                                                                       Асоціація захисту прав

                                                                      інвалідів з дитинства «Надія»

View the embedded image gallery online at:
http://varash.rv.gov.ua/novini/2886-nadiya-ozero#sigProId49cf228abc