Міні ярмарок вакансій для ТОВ "Алатир-інвест"

Тісна співпраця з роботодавцями – найважливіша передумова вирішення головного завдання служби зайнятості – сприяння працевлаштуванню незайнятим громадянам.

 

Однією із послуг є проведення ярмарку вакансій, мета якого - швидко та якісно підібрати працівників на вимогу працедавця.

07 серпня 2018 року у Вараський міський філії Рівненського ОЦЗ було проведено міні-ярмарок вакансій, на якому були запропоновані вакансії на посаду муляра, бетоняра та підсобного робітника у ТОВ «АЛАТИР –ІНВЕСТ». У заході взяли участь 17 безробітних, які перебувають на обліку в службі зайнятості в пошуках роботи.

Головний інженер ТОВ «АЛАТИР –ІНВЕСТ» Валерій Катькін ознайомив безробітних з умовами праці, характером роботи, заробітною платою, а також вимогами, які висуваються товариством до претендентів. Учасники заходу мали змогу отримати вичерпні відповіді на запитання, які їх цікавили.

Провідний фахівець Наталія Назарук поінформувала присутніх про стан ринку праці у місті і області та побажала як шукачам роботи, так і роботодавцю “знайти одне одного”.

Провідний фахівець з питань зайнятості відділу

активної підтримки безробітних

Н.Ковальчук