Ким я буду в майбутньому

06 липня 2018 року фахівцями Вараської міської філії Рівненського ОЦЗ було проведено для учнівської молоді м. Вараша профорієнтаційний урок на тему: «Ким я буду в майбутньому», який спрямований     на підвищення самосвідомості учнівської молоді під час вибору своєї майбутньої професії.

 Вибір професії – важливий крок в житті кожної людини. Кожен прагне мати цікаву роботу, гарний заробіток, можливість реалізувати власний потенціал, побудувати кар’єру.

«Вибір професії значною мірою впливає на все наступне життя молодої людини. Тут не можна докладатися на випадковість, квапитися. Отже, основним завданням є підготовка до свідомого вибору майбутньої професії», - зазначив фахівець служби зайнятості Наталія Ковальчук.

Діти активно обговорювали, що необхідно людині для того, щоб вона відчувала своє життя яскравим, якими якостями повинна володіти людина, щоб досягти успіху у роботі, яка з професій найважливіша.

Учням сподобався даний урок, вони активно включалися в розмову, тому є надія, що дана інформація стане їм у пригоді при виборі професійного шляху.

Провідний фахівець з питань зайнятості відділу

активної підтримки безробітних

Н.Ковальчук