Подорож до місця святості

Мандрівки Україною стали для членів асоціації захисту прав інвалідів з дитинства «Надія» не тільки розвагами, які урізноманітнюють їхнє життя. Ці екскурсії, подорожі відкривають перед ними можливість пізнати багатоманітність і красу світу. Цього разу, це була особлива подорож, не просто поїздка задля задоволення чи нових вражень, а насамперед один із способів Боговшанування. Бажання відчути Божу силу і наблизитись до Нього через дотик до святині - стало метою такої мандрівки.

Хтось прагнув духовного очищення і вдосконалення, зміцнення віри; хтось чекав благодаті й благословення; хтось прагнув фізичного й духовного зцілення– всі їхали з величезним піднесенням і духовним спокоєм до Святоуспенської Почаївської Лаври, що підноситься над Кременецькими горами, та притягує до себе вже за десятки кілометрів.

З допомогою екскурсовода діти, молодь та члени їх сімей оглянули історичні та культурні пам’ятки; побачили три визначні святині християнства: відбиток стопи Богородиці, ікону Пресвятої Богородиці та нетлінні мощі ігумена Іова; мали змогу доторкнутися до реліквій чи чудотворних ікон; почули піснеспіви чоловічого хору і просто занурилися в красу та велич… Це була не просто екскурсія Почаївською Лаврою, це була зустріч зі святинею. Адже, врешті-решт, важливі не фотографії, сувеніри чи приємні враження, а те, що людина привезе з цієї подорожі у власному серці.

А ще всі із задоволенням вирушили до джерела святої Анни. Тут цілорічно вода має однакову температуру -+4 градуси. Це диво-дивнє полонило всіх. Віримо, що купання в цілющих водах допомогло зціленню і душі, і тіла.

Поїздка в Почаїв, яка відбулася 8 вересня, за сприяння та підтримки міської влади, дала можливість відпочити душею, відвідавши святі місця; насолодитися прекрасною природою нашої неньки України; наповнитися внутрішнім світлом, що йде від благодатних місць; задуматися про своє життя, навернутися до практики духовності.

Асоціація захисту прав інвалідів з дитинства «Надія» висловлює щиру вдячність всім, хто допоміг організувати цю поїздку. Душевного спокою Вам та Божої благодаті.

                                               

Асоціація захисту прав інвалідів

 з дитинства «Надія»