Привітання тзп міського голови Ірини Шумри з Днем міста

Шановні жителі та гості міста!

Прийміть щирі вітання з нагоди відзначення Дня нашого міста!

День народження – це родинне свято, яке об’єднує й згуртовує, тому сьогодні, кожен з нас відчуває себе частинкою великої родини.

За давньою історією на місці села Вараш стало зароджуватися селище Кузнецовськ. За ці роки воно переросло в місто з населенням більше ніж 42 тисячі та встигло змінити свою назву на Вараш.

За цей час місто пройшло довгий шлях розвитку і надалі продовжує зростати у вашій невтомній праці, талановитих, щирих, добрих людей, які створюють його матеріальне й духовне сьогодення.

В цей день ми з вдячністю  згадуємо всіх першопрохідців, які будували перші будинки та об’єкти інфраструктури міста, хто творив його славну історію, віддавав свої сили та енергію на його розвиток, збагачував славні традиції, всіх тих, чия доля тісно переплелася з долею міста.

У місті народжуються і зростають покоління працелюбних людей, справжніх патріотів, багато з яких нині захищають нашу Україну від російсько-терористичної агресії.

Вараш - місто добробуту та комфорту, сучасного сьогодення, прагне набути європейського  вигляду. Я пишаюся рідним містом, шаную його, з оптимізмом дивлюся у наше спільне майбутнє і цього зичу усім нам.

У цей святковий, осінній день хочу подякувати Вам, шановні мешканці, за участь у житті міста і побажати соціального та економічного розвитку.

Бажаю усім вам міцного здоров’я, любові, достатку, сімейного тепла, щасливої долі і хай Господь благословить усіх нас на многії і благії літа!

Нехай добро, мир, злагода панують у кожній домівці, збуваються всі заповітні мрії та сподівання.

 

 

З повагою,

тимчасово здійснююча повноваження

міського голови, секретар Вараської міської ради

Ірина Шумра