Свято відбулося

15 вересня 2018 року місто Вараш відзначало своє 45-річчя. Свято розпочалося з відкритого міського пробігу, де взяли участь усі бажаючі різних вікових категорій на дистанції 1,5 та 8 км.

Надалі, своє святкування Вараш продовжив низкою спортивних та дитячих заходів, що включали в себе: змагання з міні-футболу серед юнаків 2008-2009 років народження на базі загальноосвітньої школи №4; ІХ міський турнір з більярду «Кузнецовська піраміда» пам’яті Віталія Магдича; з баскетболу серед дівчат і хлопців; дитячі перегони «Раллі на тарантасах»; караоке на майдані»; танцювальний калейдоскоп; бліц-турнір з шахів; танцювальний БУМ «Вараш-BEST»; квест-гра «Маршрутами Вараша».

Протягом дня працювали дитячі атракціони, святковий ярмарок та виставка майстрів народного мистецтва, в експозиції були представлені гончарні та керамічні вироби, художня вишивка, вироби з рослинних матеріалів, мереживні та плетені вироби.

Незабутні враження малюки та підлітки отримали від виставки пожежної техніки.

Відбулися в цей день вже традиційні щорічні «Свято хліба і мацика», де гості і містяни мали можливість посмакувати і придбати хлібобулочні, кондитерські та м’ясні вироби.

Своєрідною окрасою програми свята стала урочиста хода та відкриття обласного свята народної творчості та побуту «Барви Надстир’я», де продемонстрували свою художню майстерність аматорські колективи міста та області.

Незабутньою подією у житті нашого міста за сприяння тзп міського голови І.Шумри та Рівненської обласної державної адміністрації стало офіційне відкриття нового приміщення «Центру надання адміністративних послуг».

За сприяння В.М’ялика, благодійника і мецената у центрі міста відкрито банер «Гордість нашого міста»

Центром святкування стала головна сцена, де жителів і гостей з Днем міста привітала тзп міського голови І.Шумра, а також за активну громадську діяльність у житті територіальної громади міста, розвиток національної ідеї і культури та з нагоди 45-ї річниці Дня міста Ірина Вікторівна нагородила грамотами виконавчого комітету Вараської міської ради працівників КП «Благоустрій», ТзОВ «Кузнецовський хлібозавод», бронзового призера Міжнародної олімпіади з географії, благодійника-мецената Віктора М’ялика, колективи: народного аматорського хору «Передзвін», народного аматорського чоловічого вокального ансамблю «Заграва», колектив хору імені Ф.Гощука, колектив народного аматорського ансамблю бандуристів «Берегиня».

Свято завершилося виступами колективів нашого міста та концертом артистів української естради.