«Раллі на тарантасах» - вибухове дитяче свято!

Справжнє спортивне свято для наймолодшої категорії мешканців міста відбулось у суботу, 15 вересня – вже втретє у Вараші стартували дитячі перегони «Раллі на тарантасах».

Цьогоріч дитячі перегони об’єднали понад 70 дітлахів, а найменшому з них виповнилось усього лише 2 рочки. В перегонах взяли участь юні спортсмени на самокатах, велобігах, дитячих мотоциклах та машинках за віковими групами: 1-3 роки, 2-4, 3-4 та 4-6 років.

Окрім заїздів діти мали змогу помалювати у відпочинковій зоні від салону-магазину «Мебеліта», які є постійними спонсорами.

Перемогу у перегонах здобули 20 маленьких спортсменів, які отримали цінні подарунки від салону-магазину «Mebelita», благодійного фонду «Наш край» Василя Яніцького, мережі магазинів «Комп’ютерний всесвіт», Національного олімпійського комітету в Рівненській області, ТОВ «АТБ-Маркет», ФОП Литвин, а також солодкі заохочення від Кузнецовського хлібозаводу та грамоти, які для багатьох – перші у їхньому житті!

Переможцями змагань стали:

Велобіг 3-4 роки – Козодой Тимофій та Мирончук Лук’ян.

Велобіг 4-6 років – Бриж Юрій.

Самокат 3-4 роки – Русін Захар та Коцюк Артем.

Самокат 4-6 років – Хрунь Антон, Мушик Єва, Протасевич Валерія та Гончарова Злата.

Машинка 1-3 роки – Кніовець Кирило.

Мотоцикл 2-4 роки – Руднік Єгор.

Головне – загальна атмосфера радості та здорового азарту, яка панувала на дитячих перегонах! Спільна мета і батьків, і організаторів – долучати діток до здорового та активного способу життя, прищеплювати змалечку їм любов до спорту і тоді, у дорослому віці, вони зможуть робити свідомий вибір на користь здоров’я.

Від імені відділу у справах сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Вараської міської ради хочеться подякувати усім спонсорам, які допомогли реалізувати чудове свято.

Вітаємо маленьких переможців!