Офіційне працевлаштування - запорука соціальної підтримки громадян

З метою проведення упереджувальної роботи, спрямованої на запобігання фактам використання найманої праці без належного оформлення, робочою групою, до складу якої увійшли представники управління праці та соціального захисту населення та відділу економіки виконавчого комітету Вараської міської ради. Варашського відділення Сарненської ОДПІ ГУ ДФС у Рівненській області, Володимирецького об’єднаного Управління ПФУ в Рівненській області 30.11.2018 року проведено черговий моніторинг (комісійне обстеження) об’єктів торгівлі розташованих по вулиці Садовій 103 (в районі «Берізки»), з питань виконання суб’єктами господарювання законодавства у сфері праці.

Під час проведення обстежень роботодавців та найманих осіб в черговий раз ознайомлено зі змінами в трудовому законодавстві, наслідками нелегальної зайнятості та відповідальності роботодавців у вигляді штрафу за порушення трудового законодавства.

За результатами обстеження двох фізичних осіб підприємців вирішено запросити на засідання тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, інших соціальних виплат та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати, легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, для надання пояснень.

Шановні роботодавці! Не чекайте проведення перевірки, своєчасно і правильно оформляйте найманих працівників, виплачуйте і відображайте в звітності реальну зарплату.

Шановні працівники! З метою оперативного реагування на випадки недотримання законодавства про працю, запобігання невчасній виплаті заробітної плати та у розмірі менше встановленого законодавством мінімального рівня, використання найманої праці без належного оформлення, просимо повідомляти управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Вараської міської ради за адресою: м-н Будівельників 1, каб.8-9, тел. 2-38-15 або Управління Держпраці в Рівненській області за адресою м.Рівне, вул. Лермонтова 7.