Привітання тзп міського голови О.Мензула з Днем Збройних Сил України

Шановні військовослужбовці, ветерани Збройних Сил України!

Від щирого серця вітаю Вас з професійним святом.

Захист незалежності та територіальної цілісності рідної землі в усі часи був покликанням та обов'язком справжніх чоловіків. Нині Україна пишається своїм військом і довіряє йому. Адже фактично наново відродившись в умовах війни, українська армія пройшла важкі випробування, зміцніла, набула бойового досвіду.

У складні часи сьогодення наша армія доводить, що вона може виконувати покладені на неї завдання на високому рівні. Вона модернізується, міцніє, розвиває свій військовий потенціал, поповнюється висококваліфікованими кадрами, є національною гордістю, гарантом стабільності та безпеки України.

Щиро дякую всім військовослужбовцям Вараша, які служили та сьогодні несуть службу в Збройних Силах України - за відвагу, героїзм та самопожертву. У цей день ми схиляємо голови перед пам'яттю справжніх синів та дочок України, які віддали своє життя за рідну землю. Вічна їм пам’ять та слава!

Бажаю всім вам мирного неба над головою, міцного здоров'я, щастя, добробуту та нових звершень у благородній справі служіння Батьківщині.

Слава Україні! Героям Слава!

З повагою, тзп міського голови О.Мензул