В міській раді провели бізнес-тренінги

В рамках реалізації заходів Програми розвитку малого та середнього підприємництва в місті Вараш на 2018 – 2020 роки у виконавчому комітеті Вараської міської ради проведено бізнес-тренінги на тему: «Тайм менеджмент: технологія ефективного управління часом» та «Лояльність клієнтів – шлях до успіху бізнесу».

Міська влада визнає підприємництво одним з головних напрямків економічного розвитку міста, що забезпечує створення додаткових робочих місць, наповнення ринку товарами, роботами, послугами. Розвиток малого та середнього підприємництва є стратегічною необхідністю економічної та соціальної стабільності міста. Для удосконалення процесу ведення бізнесу та підвищення освітнього рівня підприємців міста щодо розвитку в сучасних умовах господарювання виконавчим комітетом Вараської міської ради організовано проведення бізнес-тренінгів професійними тренерами.

Основною метою даних тренінгів є оволодіння практичними навичками формування клієнтоорієнтованого мислення учасників, визначення маркетингу лояльності як стратегії бізнесу підприємства, створення унікальної цінності для клієнта, отримання навичок визначення системи чинників, що забезпечують лояльність персоналу підприємства, розробки програм формування лояльності.

Підприємці отримали комплекс знань, умінь і навичок з управління часом правильного вибору пріоритетів, постановки цілей, планування завдань, розподілу часу на їх виконання, що дозволить підвищити власну ефективність та ефективність організації робочого процесу.

 

Презентація по темі: "Створення системи лояльності клієнтів" додається

Презентація по темі: "Тайм-менеджмент: технологія ефективного управління часом" додається