Привітання тзп міського голови О.Мензула з Днем місцевого самоврядування

Шановні жителі міста, працівники та ветерани органів місцевого самоврядування, депутати міської ради!

Щиро вітаю вас з професійним святом – Днем місцевого самоврядування.

Це свято тих, хто працює в органах місцевої влади,  депутатів і усіх громадян, які вболівають за проблеми нашого міста, дбають про його розквіт та зростання.

Впевнений, що працівники органів місцевого самоврядування залишатимуться завжди мудрими, толерантними, готовими в будь-яку хвилину прийти усім на допомогу.

Висловлюю вдячність нашим депутатам, працівникам виконавчих органів міської ради, які демонструють самовідданість у роботі, професіоналізм та відповідальність. Саме вони, представляючи інтереси громади, тим самим забезпечують право кожного - бути почутим.

Особливі слова подяки ветеранам самоврядування, які віддали часточку своєї душі в його становлення та розвиток. Нехай їхній багатий досвід роботи в органах самоврядування стане часткою творчої роботи кожного з нас.

Низький уклін і велика шана вам, дорогі варашівці, за любов до рідного міста, самовіддану щоденну працю, високу активність у громадсько-політичному житті, непереборне бажання та здатність здолати усі негаразди.

Сердечно бажаю усім, хто працює на благо територіальної громади, кожній родині, кожному мешканцю міцного здоров’я, благополуччя, добра, творчої сили та нових звершень на ниві зміцнення соціально-економічного розвитку нашої громади.

З повагою, тзп міського голови Олександр Мензул