Бюджет міста виконано

05 грудня, під головуванням секретаря міської ради, тимчасово здійснюючого повноваження міського голови Олександра Мензула, проведено перше пленарне засідання 31 сесії Вараської міської ради.

Перед початком роботи сесії, слово для виступу було надано Світлані Пашко, помічнику народного депутата України Василя Яніцького, яка привітала депутатів та присутніх із прийдешнім професійним святом – Днем місцевого самоврядування. Окрім того, з нагоди свята, від імені народного депутата грамотою та грошовою винагородою відзначено начальника фінансового управління Валентину Тацюк та начальника відділу програмно-комп’ютерного забезпечення Івана Кущика.

Також, депутати підтримати пропозицію секретаря міської ради Олександра Мензула звернутись до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо покращення умов соціально-економічної компенсації ризиків населення, яка проживає в зоні спостереження та зверненням до Президента України, Голови Верховної Ради України та Прем’єр-міністра України щодо необхідності зменшення тарифу на електроенергію для споживачів, які постійно проживають в 30-кілометровій зоні спостереження Рівненської атомної електростанції.

В ході сесії вирішено проблему, яка виникла у зв’язку зі змінами у законодавстві, пов’язаними з переходом на новий ринок електричної енергії, а саме неможливість КП «Міські електричні мережі» здійснювати свої функції у повному обсязі. Відтак, позитивно вирішивши питання, підприємство зможе отримати ліцензію на передачу електричної енергії вже з 01 січня 2019 року.

Варто також зазначити, що внесені зміни до Програми цільової фінансової підтримки Кузнецовського міського комунального підприємства на 2017-2027 роки, в першу чергу, надають можливість провести розрахунки з погашення різниці в тарифах, а також сприяють підприємству нарешті вийти з фінансової кризи. Окрім того, було прийнято ряд інших важливих змін до міських цільових програм та в черговий раз прийняли зміни до бюджету міста на 2018 рік.

На завершення депутати заслухали звітпро виконання бюджету м.Вараш за січень-вересень 2018 року начальника фінансового управління Валентини Тацюк. В цілому бюджет міста було виконано:

-         по доходах на 105,9 %

-         по видатках на 85,5%.

Загалом на першому пленарному засіданні 31 сесії Вараської міської ради було розглянуто 14 питань.

 

Перегляд 31 сесії

Проведення другого пленарного засідання 31 сесії Вараської міської ради планується на 14 грудня.