За честь, за славу, за народ!

З нагоди Дня Збройних сил України, який відзначають щороку 6 грудня, у Вараші відбулася урочиста церемонія нагородження кращих військовослужбовців міста, а також святковий концерт.

Під час урочистостей всі присутні віддали шану усім героям-військовим, які поклали своє життя за Україну хвилиною мовчання.

Зокрема, під час заходу заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Н.Зубрецька привітала усіх службовців української армії зі святом та вручила грамоти захисникам від імені тимчасово здійснюючого повноваження міського голови О.Мензула. Приймали привітання та нагороди наші військовослужбовці від військового комісара Варашського міського військового комісаріату Я.Кузла та громадської організації «Ветеранська Спілка учасників АТО та захисників Вітчизни». Особливо зросла роль армії, як нашого захисника після вторгнення на нашу територію колишнього сусіда, а нині – агресора. Адже в уже далекому, але водночас такому близькому 2014 році практично кожен із нас долучився до підтримки своїх захисників: хтось як волонтер, хтось своїми пожертвами тощо.

Ми вдячні нашим військовослужбовцям, які щодня щиро, вірою і правдою служать Українському народові. Захист незалежності та територіальної цілісності рідної землі в усі часи був покликанням та обов’язком справжніх чоловіків.

Дорогі воїни, наші захисники, ми любимо Вас та пишаємося Вами! Наші Герої, ми молимося за Вас!

Слава Україні!

Героям Слава!