Вогник «Надія»

Двадцять років тому Генеральною Асамблеєю ООН було проголошено 03 грудня Міжнародним днем людей з інвалідністю. В першу чергу, люди з фізичними чи психічними вадами повинні відчувати себе повноправними членами суспільства. Наше місто є прикладом того, як потрібно піклуватися про людей з особливими потребами.

Вже 28 років поспіль в нашому місті піклується про захист прав, захищає гідність та намагається покращити життя дітей та молоді з особливими потребами - Асоціація захисту прав інвалідів з дитинства «Надія». Цей рік не став винятком. Гостинна зала центру дозвілля зібрала на вогник дітей, батьків, друзів і всіх небайдужих жителів міста. «Вечір при свічках» - так уже традиційно називається зустріч. Слова підтримки і розуміння звучали цього вечора від заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Н.Зубрецької, начальника управління праці і соціального захисту населення виконавчого комітету Вараської міської ради Т.Сич, помічника народного депутата України В.Яніцького – С. Пашко, директора Вараської міської публічної бібліотеки Т.Коваль, методиста КЗ «Центр реабілітації» Н.Омелюк, голови Асоціації захисту прав інвалідів з дитинства «Надія» О.Петровець. Дружню атмосферу доповнювали художні номери у виконанні вихованців підліткового клубу «Обрій» ВМЦ СССДМ та солістів центру дозвілля.

Приємним і вагомим стало нагородження найактивніших батьків, членів Асоціації захисту прав інвалідів з дитинства «Надія». Це були грамоти та грошові винагороди від тимчасово здійснюючого повноваження міського голови Олександра Мензула.

Щирі посмішки, веселий настрій, позитивні емоції підсолоджувалися смаколиками, які люб’язно було надано відділом у справах сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Вараської міської ради, приватними підприємцями О. Ординатом, Ю.Рабим, В.Литвин, благодійним фондом «Наш край» В. Яніцьким, благодійником та меценатом В. М’яликом.

Практика показує, що діти та молодь з особливими потребами такі ж, як і всі ми. Вони радіють кожній миттєвості, насолоджуються кожною хвилинкою і є соціально активними та життєрадісними особистостями. Вони своїм прикладом надихають інших ніколи не здаватися!

Асоціація захисту прав

 інвалідів з дитинства «Надія»