Вараш: рятувальники продовжують проводити профілактичні рейди та роз’яснювальні заходи серед громадян у житловому секторі міста

В умовах зимового пожежонебезпечного періоду до Служби порятунку «101» щодня надходять повідомлення про пожежі, основним причинами яких є:порушення правил пожежної безпеки при влаштуванні та експлуатації електроустановок, печей, теплогенеруючих агрегатів та установок, а також необережне поводження з вогнем.

З метою профілактики пожеж, трагічних наслідків від них 07 лютого працівники Вараського міського сектору Головного управління ДСНС України у Рівненській області, спільно з представниками Вараського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді провели профілактичний рейд та роз’яснювальну роботу серед громадян, що опинились у складних життєвих обставинах та перебувають на обліку у соціальній службі.

Під час відпрацювання рятувальники розповіли громадянам про пожежі, що виникли на Рівненщині з початку року, їх основні причини та наслідки, довели правила пожежної безпеки у побуті.

Також, вогнеборці зазначили, що у повсякденних турботах багато людей проявляють недбалість та нехтують дотриманням правил пожежної безпеки у поводженні з вогнем, не слідкують за справністю приладів опалення й електромереж, допускають куріння у житлових приміщеннях, що й призводить до виникнення пожеж.

Для більш детального ознайомлення із заходами безпеки бійці Держслужби з НС вручили мешканцям профілактичні листівки з короткими інструкціями щодо основних правил безпеки життєдіяльності.

Вараський міський сектор

Головного управління ДСНС

України у Рівненській області

Відділ НС та ЦЗН