Делегація Представництва ЄС відвідає Вараш

15 листопада 2019 року делегація Представництва Європейського Союзу в Україні відвідає місто Вараш, аби провести для представників місцевої влади, неурядових організацій, підприємців, молоді, освітян та усіх зацікавлених жителів громади ряд цікавих інформаційних заходів.

Заходи Представництва ЄС у Рівненській області є частиною серії інформаційно-просвітницьких заходів, які Представництво ЄС в Україні проводить по всій країні. Мета – пояснити важливість реалізації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, поширення європейських цінностей та підвищення рівня обізнаності українців щодо розвитку відносин між Україною та ЄС.

Так, 15 листопада (10:00 – 11:30)  в актовій залі ЗОШ №1 (2 поверх) для учасників Євроклубів та інших європейських проектів, студентів, школярів та усієї активної молоді проведуть гру «Eurosession».

«Eurosession» на європейську тематику – це гра, мета якої в розважальний спосіб підвищити рівень обізнаності молоді щодо Євросоюзу, країн-членів ЄС, їх визначних пам’яток, відомих діячів, творів культури, історичних подій, традицій тощо. Крім того, учасники гри матимуть змогу покращити інтелектуальні навички та відчути командний дух.

Того ж дня, 15 листопада (13:00 – 14:30), у великій залі засідань виконавчого комітету Вараської міської ради (1 поверх) для представників місцевої влади і неурядових організацій, підприємців, молоді, освітян та усіх зацікавлених жителів громади проведуть публічну презентацію на тему «Пріоритети ЄС в Україні, огляд програм і можливостей, а також інформаційних ресурсів Представництва ЄС», де ознайомлять із пріоритетами допомоги, яку Європейський Союз надає Україні.

Також презентуватимуть довгострокові програми та проекти в сфері бізнесу, освіти, культури, можливості для молоді та ін., в яких українці можуть брати участь щонайменше до 2020 року. Крім того, буде розказано про інформаційні ресурси Представництва ЄС в Україні.

Програми та проекти від Європейського Союзу, про які буде згадано під час презентації:

•        COSME;

•        EEN (Enterprise Europe Network);

•        Horizon 2020;

•        Creative Europe;

•        Erasmus+;

•        eTwinning Plus;

•        EU Study Days та ін.

 

Участь у заходах безкоштовна. Запрошуються усі бажаючі.

Додаткову інформацію можна отримати за телефоном:

(03636) 23307 (виконавчий комітет Вараської міської ради).