«Бюджетна» сесія відбудеться у грудні

29 листопада 2019 року відбулося пленарне засідання чергової 37 сесії Вараської міської ради, під час якого було розглянуто 57 питань порядку денного.

Розпочали роботу із заслуховування депутатських запитів та звернень. Відповідь на запит депутата Юрія Рабого щодо поширеної містом реклами торгівлі наркотичними засобами озвучив представник Вараського відділу поліції:

Депутати розглянули та підтримали звернення щодо:

- необхідності зменшення тарифу на електроенергію для споживачів, що знаходяться у 30-кілометровій зоні атомних електростанцій та внесення змін до Закону України «Про електроенергетику» та Закону України «Про ринок електричної енергії»;

- системи адміністративно-територіального устрою субрегіонального (районного) рівня в Рівненській області;

- передачі земельної ділянки по мікрорайону Ювілейному для будівництва опорної школи № 7 в місті Вараш.

Проголосувавши за внесення змін до рішення «Про затвердження Програми благоустрою міста Вараш на 2016-2020 роки», депутати тим самим передбачили у Програмі кошти на придбання у 2020 році двох нових комунальних автобусів та повну заміну дитячого ігрового майданчика, що знаходиться у мікрорайоні Вараш, поблизу будинку 11.

Не проголосували за таке рішення лише 3 депутати з усіх присутніх: Анатолій РОЖКО, Анатолій КНІОВЕЦЬ та Степан ЖДАНЮК.

Окрім того, було розглянуто та прийнято рішення щодо реорганізації НВК №1 шляхом перетворення у заклад дошкільної освіти (ясла-садок) №1 й заслухано звіт щодо виконання бюджету міста Вараш за дев’ять місяців 2019 року.

Понад 30 питань порядку денного стосувалися врегулювання земельних відносин: 17 з них було не прийнято.

Чергова сесія Вараської міської ради, під час якої депутати розглянуть проект рішення «Про бюджет міста Вараш на 2020 рік», відбудеться вже наприкінці грудня.

 

 

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАНЬ

ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦІЯ: