Тетяна Микулінська – лауреат конкурсу «Учитель року-2020»

20-21 лютого відбувся ІІ (обласний) тур всеукраїнського конкурсу «Вчитель року-2020», у якому на високому рівні представила школу та освіту нашого міста вчитель історії Вараської ЗОШ №1 Тетяна Микулінська.

За результатами фахових змагань, виборовши ІІ місце, Тетяна Данилівна стала лауреатом конкурсу в номінації «Історія».

Вчительський та учнівський колективи щиро вітають лауреата Конкурсу, яка гідно пройшла непрості випробування та склала іспит на професійну майстерність.

Дорога Тетяно Данилівно!

Ваша участь у конкурсі «Учитель року» стала можливістю заявити про себе як про відважну, фахово компетентну, творчу особистість. Ви перемогли свої вагання, повірили у свої сили, розкрили свої професійні здібності, поділились власним досвідом з колегами, взяли щось найцінніше для подальшого свого зростання.

Ви саме той вчитель, що може, вміє, хоче та постійно шукає нові педагогічні можливості, той вчитель, кому доля відкриває великі перспективи, щоб і надалі підніматися сходинками до нових вершин професійної майстерності. Дякуємо Вам за натхненну працю, неповторність, творчу наснагу. Ви даруєте дітям не лише знання, а й надихаєте, зацікавлюєте та мотивуєте.

Міцного здоров’я Вам, щастя, невичерпної енергії, оптимізму, творчих здобутків, сили та наснаги. Нехай кожен день приносить Вам радість і задоволення від зробленого, а щирість і талант знаходять відгук у серцях вихованців.

Нових Вам злетів, нових перемог, бажання творити, мріяти і просто жити!