У Вараші розпочалась акція протесту медиків державного закладу

Перша попереджувальна акція протесту медичних працівників державного закладу «СМСЧ №3 МОЗ України» проходить сьогодні, 26 червня 2020 року, біля будівлі Вараської міської ради.

Медики вимагають у держави негайної виплати заробітної плати та невідкладного вирішення проблеми подальшого фінансування ДЗ «СМСЧ №3 МОЗ України». У разі ж, якщо Уряд України не зверне увагу на проблеми медиків міста-супутника Рівненської АЕС - лікарі обіцяють вдатися до кардинальніших методів, аж до голодування та припинення надання медичної допомоги.

"До завершення процесу передачі державного закладу «СМСЧ №3 МОЗ України» в комунальну власність у 2020 році необхідно понад 30 мільйонів гривень – з початку року ми виділяли кошти на утримання державного закладу з міського бюджету, але зараз в бюджеті міста таких коштів вже немає, - зазначив міський голова Сергій АНОЩЕНКО. - Тож сьогодні першочергове завдання медичних працівників і міської влади Вараша - об’єднати зусилля та вимагати у держави виконати взяті на себе зобов’язання щодо виділення фінансування на утримання державного закладу до повного завершення процесу його передачі у комунальну власність. Медичні працівники не повинні ходити з простягнутою рукою, їхнє завдання – лікувати людей. Завдання Уряду - виконувати взяті на себе зобов’язання".