Сформовано склад міської та районної територіальних виборчих комісій

10 серпня 2020 року, розглянувши відповідні подання місцевих організацій політичних партій, врахувавши результати проведеного жеребкування, Центральна Виборча Комісія утворила та сформувала склад 532 обласних, районних, міських, районних у місті Києві виборчих комісій у межах 24 областей України.

12 серпня 2020 року відбулися перші засідання Вараської районної територіальної виборчої комісії та Вараської міської територіальної виборчої комісії. Члени комісії склали присягу на вірність українському народу при здійсненні своїх повноважень.

Кожен із членів ТВК присягнув при здійсненні повноважень дотримуватися Конституції та законів України, бути чесним, об'єктивним і неупередженим при ухваленні рішень, які належать до повноважень комісії, забезпечувати реалізацію і захист виборчих прав громадян України.

Склад Вараської міської територіальної виборчої комісії

Вараського району Рівненської області

Голова комісії – Кравець Валентина Харитонівна, 1966 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина".

Заступник голови комісії – Дудій Анатолій Іванович, 1953 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ".

Секретар комісії – Чукова Тетяна Олексіївна, 1985 року народження – від місцевої організації Політичної Партії "ГОЛОС".

Члени комісії:

Гавронська Наталія Володимирівна, 1981 року народження – від місцевої організації Політичної партії "Радикальна Партія Олега Ляшка".

Дейнеко Ганна Феодосіївна, 1958 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ".

Дідора Нестер Федорович, 1950 року народження – від місцевої організації Політичної Партії "ГОЛОС".

Іода Леонід Михайлович, 1956 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ПРОПОЗИЦІЯ".

Кубай Павло Сергійович, 1989 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина".

Левончук Світлана Федорівна, 1969 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ".

Ліщук Віта Валентинівна, 1976 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ".

Магомедова Тамара Ігнатівна, 1956 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ".

Марченко Людмила Іванівна, 1956 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СОЦІАЛІСТИ".

Немоловська Оксана Віталіївна, 1965 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ".

Скрипник Ірина Богданівна, 1956 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ".

Смичик Ніна Андріївна, 1958 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ".

Супрунюк Лідія Олександрівна, 1951 року народження – від місцевої організації Політичної партії "За Майбутнє".

Федінчик Тетяна Володимирівна, 1993 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ".

Чумиріна Тетяна Богданівна, 1971 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина".


 

Склад Вараської районної територіальної виборчої комісії

Рівненської області

Голова комісії – Шимшель Ігор Іванович, 1990 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ".

Заступник голови комісії – Мирончук Анастасія Іванівна, 1990 року народження – від місцевої організації Політичної партії "За Майбутнє".

Секретар комісії – Гаврелюк Юлія Миколаївна, 1989 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ".

Члени комісії:

Базилик Наталія Григорівна, 1966 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ".

Бережний Петро Андрійович, 1960 року народження – від місцевої організації Політичної партії "За Майбутнє".

Бубка Надія Дмитрівна, 1975 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ".

Булич Людмила Ростиславівна, 1969 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ".

Бурцева Наталія Борисівна, 1974 року народження – від місцевої організації Селянської партії України.

Дмитренко Оксана Адамівна, 1973 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ".

Домашевська Богдана Василівна, 1992 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ПРОПОЗИЦІЯ".

Левицька Валентина Андріївна, 1977 року народження – від місцевої організації Політичної партії "Сила і Честь".

Мельник Олена Сергіївна, 1991 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СОЦІАЛІСТИ".

Мусійчук Вікторія Анатоліївна, 1996 року народження – від місцевої організації Політичної партії "НОВА ПОЛІТИКА".

Некритюк Олександр Анатолійович, 1984 року народження – від місцевої організації Політичної партії "Перемога Пальчевського".

Нестер Ксенія Петрівна, 1977 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина".

Нікітчук Марія Михайлівна, 1987 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ".

Рибак Олександр Михайлович, 1984 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина".

Шокун Олена Сергіївна, 1985 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ".