Виставка робіт вараської мисткині Ніни Масюк

З 21 серпня до 30 вересня 2020 року у мистецькій залі центру дозвілля відділу культури та туризму виконавчого комітету Вараської міської ради проходить виставка творчих робіт талановитої місцевої майстрині Ніни Масюк.

Ніна Михайлівна - художник, педагог, дизайнер. У вільний час мисткиня творить у техніці батік, олійного живопису та акварелі.

Виставки місцевих майстрів досить часто проводять у мистецькій залі нашого міста, що сприяє культурному розвитку населення та дає можливість відпочити від повсякденних справ. Вхід безкоштовний, тож всі охочі мають чудову нагоду завітати на виставку та насолодитися витворами мистецтва нашої землячки.

Також надзвичайно корисні такі заходи будуть для малечі. Адже діти, які ближче знайомляться з мистецтвом, мають додаткову можливість розвинути творче мислення та новий погляд на речі.

На виставці представлені роботи, які здобували перемоги на міжнародних мистецьких конкурсах. Приміром, картина «Весна над річкою» була презентована на світовому фестивалі акварелі в Італії. А пейзаж «Літній берег» приніс Ніні Масюк перемогу на виставці у Будапешті.

Ось що розповіла нам сама пані Ніна про створення однієї зі своїх картин: «Робота «Яблука на снігу» виконана в техніці батік. Усім відому пісню «Яблука на снігу» я вперше почула у таксі, коли їхала по набережній Дніпра. Поспішала на зустріч на Узвіз. Це було якраз у період виведення військ з Афганістану. За вікном автомобіля була сіра зимова негода, сніг видавався теж сірим. Коли пролунала ця пісня, у мене виникли асоціації з воїнами-афганцями, які молодими, не обстріляними, фактично дітьми було кинуто у сіру мокру снігову багнюку чужої війни. Ніжні душі-яблука на снігу війни. Контраст між молодими життєрадісними душами молодих хлопців і холодною безжалісною війною. Яблука на снігу - це теж певний контраст...».

Мистецтво заворожує, і за кожною картиною може ховатися щось більш глибинне, ніж просто кольори на полотні. Тому запрошуємо вас зануритися у світ барв та мистецтв, завітавши до мистецької зали центру дозвілля.

Виставка працює щодня з 12 до 18 години (окрім вихідних), за адресою: м-н. Будівельників 2а («Лісова пісня»), Мистецька зала.

 

Тетяна Бідун