Привітання міського голови Сергія Анощенка з Днем міста

Шановні мешканці та гості Вараша!

У житті кожного з нас є багато свят, як особистих, так і офіційних, але є свята, які займають окреме місце в наших серцях. Без сумніву, одним із таких свят є День народження рідного міста. 

День міста – це радісний день, який єднає всіх мешканців та гостей нашої громади, пов’язує минуле, сьогодення та майбутнє. У такий день кожен відчуває себе частиною великої родини, яка прагне працювати та жити для процвітання рідного міста, допомагати тим, хто цього потребує. Саме спільним зусиллям створюється неповторний і колоритний образ нашого міста, зберігається і примножується його історія, закладається фундамент майбутнього. Досягнення нашого міста це, насамперед, успіхи його мешканців – щирих, творчих, працелюбних і талановитих.

Дякую всім вам за небайдужість до долі рідного міста, тим, хто словом і ділом змінює кожен день життя на краще. Окрема подяка представникам старшого покоління – нашим мудрим наставникам,  і молоді з її енергією і бажанням будувати і розвивати громаду. Я вірю у вашу активну громадянську позицію і впевнений, що саме ваша творча уява, натхнення, сміливість та розум – гарантія розвитку і процвітання нашого міста і всієї України.

Бажаю вам і вашим родинам доброго здоров’я, злагоди, миру у нашій прекрасній єдиній Україні. Нехай наше місто, наш спільний дім, з кожним роком ще більше розвивається і квітне – нашими прагненнями, нашою працею, нашими мріями!

З повагою,

міський голова Сергій Анощенко


Творче вітання з нагоди Дня міста Вараш від центру дозвілля відділу культури та туризму виконавчого комітету Вараської міської ради: