Комісія з перевірки виконання протиепідемічних заходів продовжує свою роботу

На виконання протокольного доручення №25 від 16 червня 2020 року комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Вараської міської ОТГ, відділ муніципальної поліції виконавчого комітету Вараської міської ради інформує.

З метою запобігання поширення на території Вараської міської ОТГ гострої респіраторної хвороби COVID-19, відділом муніципальної поліції виконавчого комітету Вараської міської, відділом економіки виконавчого комітету Вараської міської ради спільно з працівниками Вараського відділу поліції ГУ НП в Рівненській області, Володимирецького регіонального управління Головного управління Держпродспоживслужбив Рівненській області, 26 вересня та 01 жовтня2020 року було проведено перевірку щодо виконання постанов Головного державного санітарного лікаря України із організації протиепідемічних заходів при здійсненні відповідних видів діяльності в супермаркетах, магазинах, ринках, закладах громадського харчування.

Комісією було перевірено МПП «Ринок», ринок «Надія», ринок «Південний», ринок АС «Автостанція», а також об’єкти торгівлі продовольчими і непродовольчими товарами.

Особлива увага приділяється дотриманню режиму носіння масок, соціальної дистанції та здійснення визначених заходів дезінфекції та температурного скринінгу.

Спеціальна комісія звертається до підприємців, працівників та відвідувачів усіх сфер послуг неухильно та чітко дотримуватися постанов Головного державного санітарного лікаря України, задля зменшення поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19 на території Вараської міської ОТГ.

26 вересня 2020 року:

- МПП «Ринок», вулиця Енергетиків, 3;

- Ринок «Надія», вулиця Енергетиків, 5;

- Ринок «Південний» вулиця Ринкова

- АС «Кузнецовськ» вулиця, Енергетиків,1

01 жовтня 2020 року:

 - МПП «Ринок», вулиця Енергетиків, 3;

- Ринок «Південний» вулиця Ринкова;

- Ринок «Надія» вулиця Енергетиків,5

- ДНЗ № 6  м-н  Перемоги

- АС «Кузнецовськ» вулиця Енергетиків,1.