Звернення міського голови Олександра Мензула до Міжнародного дня людей з інвалідністю

3 грудня – Міжнародний день людей з інвалідністю, які в силу різних життєвих обставин мають певні обмеження за станом здоров’я, але це не заважає їм творити, працювати, вчитися та досягати високих результатів і мати успіх у різних галузях.

Саме своєю цілеспрямованістю, працею, наполегливістю вони дають нам колосальний заряд енергії та сили, вчать бути незалежними від обставин і не боятися труднощів. Дорослі і маленькі,  з непростими долями, всупереч усьому, показують приклад і надихають усіх.

Цей день підкреслює необхідність досягнення забезпечення рівних прав осіб з інвалідністю і їх участі в житті суспільства,  підведення підсумків зробленого для цієї категорії громадян, аналізу фактичного становища людей з особливими потребами в суспільстві та визначення планів щодо поліпшення їх життєвого рівня.

Користуючись нагодою, хочеться висловити слова вдячності всім громадянам з особливими потребами за оптимізм та мужність, за незламність духу та активну життєву позицію, а вашим рідним і близьким – за допомогу і турботу, за підтримку і захист, за щоденне піклування і увагу, за терплячість.

Від усього серця зичу здоров`я, оптимізму, родинного затишку, благополуччя, шанобливого й поважного ставлення в суспільстві. Нехай на вашому життєвому шляху зустрічаються лише добрі люди, які допоможуть саме в ту мить, коли вам це найбільше потрібно.

З повагою, міський голова

Олександр Мензул