Вісники миру!

Про мир і щастя мріють люди з давніх-давен. Скільки існує людство, стільки й живе у серцях чарівна мрія про мир. Бо ж лише коли мир є, то можуть здійснитись усі найзаповітніші прекрасні сподівання людини, її надії і помисли, тоді кожен зможе реалізувати себе повністю, розкрити свої здібності і таланти.

 

Мир – це слово, яке донедавна у нашій країні звучало звично і буденно. Сьогодні ми боремося проти зазіхань іншої держави, відстоюючи право на незалежність і суверенітет. Більшість наших громадян живуть в атмосфері нестабільності і страху, а найбільше бажання мільйонів людей – чути дзвінкий дитячий сміх, щебетання пташок, бачити схід і захід сонця, творити нові звершення на своїй, Богом даній землі.

Проте для дуже багатьох у сучасному світі та у нашій країні - це не більше, ніж казкова мрія. Саме тому щороку 21 вересня людство відзначає Міжнародний день миру, який був заснований в 1981 році Організацією Об'єднаних Націй як щорічне свято відмови від насильства і припинення вогню в глобальному масштабі.

У наш час, коли в Україні лунають постріли та проливається людська кров, це свято особливе. Тому фахівці із соціальної роботи Кузнецовського МЦСССДМ вирішили відзначити Міжнародний День Миру  загальноміською акцією «Вісники миру», яка проходила  26 вересня 2016 року у центрі міста.

Заздалегідь було підготовлено прапор України, на якому діти міста мали змогу залишити побажання для захисників українського народу. Також діти напередодні підготували малюнки нашим героям на тему: «Мир очима дітей».

Малюнки дітей та прапор України з дитячими побажаннями передані міському голові Сергію Івановичу Анощенку для подальшої передачі українським військовослужбовцям в зону проведення АТО.

На нашу думку, це підніматиме бойовий дух наших військових, а  добрі побажання будуть довго радувати та гріти їхні серця, додавати сил та заряджати позитивною енергією.

Наприкінці акції діти нагодували голубів хлібом та насінням соняшника.

View the embedded image gallery online at:
http://varash.rv.gov.ua/novini/585-visniki-miru#sigProIdce86c22a26

Тож нехай Вісники миру об’єднають Україну, і мирною та процвітаючою стане наша Держава!!!

А ми, фахівці із соціальної роботи, хочемо побажати всім нам спокою, процвітання і добробуту. Бажаємо миру в усьому: миру в сім’ях, миру в серцях, миру в нашій рідній Україні.

Дбаймо разом  про власне майбутнє!

Слава Україні!!!

Героям Слава!!!

 

Фахівець із соціальної роботи

Кузнецовського МЦСССДМ

Ірина Сніжко