Ятрить серце відлуння афганської війни…

15 лютого у Вараші відзначили День вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 31-шу річницю виведення військ з Афганістану. Для нашого міста це один з особливих днів, адже 152 наших земляків брали участь у врегулюванні військових конфліктів у різних куточках світу, і сьогодні багато з них продовжують нести нелегку службу в зоні ООС.

Продовжити

Про тарифи КМКП говоритимуть під час робочої наради

Про формування тарифів на послуги, які надає населенню Вараської ОТГ Кузнецовське міське комунальне підприємство, говоритимуть під час робочої наради, яка відбудеться у виконавчому комітеті 20 лютого.

Продовжити

Пільговий тариф на електроенергію має бути збережено

Населення, яке проживає в 30-кілометровій зоні атомних електростанцій, платить за електроенергію 70% від рівня діючого тарифу. Це одна з пільг, які отримувало населення, що проживає поблизу атомних електростанцій, згідно Закону "Про електроенергетику".

Продовжити

Звернення міського голови Сергія Анощенка до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Шановні учасники бойових дій, воїни-інтернаціоналісти!

15 лютого - День вшанування учасників бойових дій на території інших держав та відзначення 31-ї річниці виведення радянських військ з Республіки Афганістан.

Продовжити

Карантин завершено: у Вараші відновлюють навчальний процес

З понеділка, 17 лютого 2020 року, у школах та садочках Вараської ОТГ відновлюється освітній процес. Однак, до 21 лютого на карантині все ще залишатимуться усі позашкільні навчальні заклади міста. Відповідне рішення прийняли сьогодні члени комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при виконавчому комітеті Вараської міської ради.

Продовжити

Тарифи КМКП скасовано

Тарифи на послуги, які надає населенню КМКП, розраховані не на основі економічно обґрунтованих витрат, прийняті з порушенням вимог постанови Кабінету Міністрів України №869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги» та мають бути скасовані. Таке рішення 15 січня 2020 року ухвалив Восьмий апеляційний адміністративний суд.

Продовжити