Молодь Вараша за збереження енергії

Насиченими вдалися Дні Сталої енергії у навчальних закладах Вараської міської територіальної громади – до події долучилися як першокласники, так і учні старших класів. Слід відзначити новаторський та креативний підхід педагогів у проведенні просвітницьких заходів про важливість та необхідність енергозбереження. Учні позитивно сприйняли і підтримали ідеї енергозбереження та ефективного використання ресурсів як на побутовому рівні, так і на рівні громади.

Продовжити

Рятувальники провели урочисті заходи з нагоди професійного свята

17 вересня працівники всіх аварійно-рятувальних служб, пожежної охорони, інших спеціальних формувань цивільного захисту відзначають професійне свято – День рятівника, згідно Указу Президента України № 830/2008 від 12.09.2008 року.

Продовжити

День міста у Вараші відзначили цікаво та творчо

У суботу, 14 вересня 2019 року, у Вараші відзначили 46-й День народження міста. Різноманітні спортивні, розважальні, мистецькі та творчі заходи відбувалися впродовж усього дня у центрі міста, на майдані Незалежності.

Продовжити

Різнобарв'ям талантів вражало обласне свято народної творчості та побуту

Окрасою свята Дня міста Вараш став VІ обласний фестиваль народної творчості та побуту «Барви Надстир’я», в якому взяли участь художні колективи та солісти, майстри народної творчості з різних куточків Рівненської області.

Продовжити

Яскраве свято спорту у Вараші

14 вересня 2019 року у Вараші усією громадою відзначили 46-й День народження міста. Різноманітні спортивні заходи, приурочені до Дня фізкультури та спорту і Дня міста, відбувалися впродовж усього дня на майдані Незалежності.

Продовжити