Рятувальники закликають громадян бути обережними під час збирання та вживання грибів

Гриби – це дарунок лісу, але водночас вони є небезпечним продуктом харчування, який може привести до отруєння, а іноді й смерті. Отруєння організму викликають токсини, алкалоїди та сполучення важких металів, які містяться в грибах. Прикро, що багато людей висновки робить лише на основі свого гіркого досвіду.

Продовжити

Як змінити виборчу адресу

З 1 липня 2020 року вступила в силу постанова ЦВК від 18 травня 2020 року № 88. Згідно постанови за вмотивованим зверненням виборця відділ ведення Державного реєстру виборців виконавчого комітету Вараської міської ради (далі - Відділ) може визначити іншу виборчу адресу виборця, ніж ту за якою зареєстровано його місце проживання.

Продовжити

УВАГА! Очікується зміна погодних умов

За повідомленням Українського гідрометеорологічного центру, 24 червня на території Рівненської області вночі та вранці очікується значний дощ, грози, місцями град. Вітер північно-східний, 7-12 м/с, місцями шквали 15-20 м/с.

Продовжити

Рятувальники інформують про запобігання пожеж з причин короткого замикання

На сьогоднішній день майже неможливо уявити побут людини без електричної енергії. Електрика стала настільки звичною, що іноді ми забуваємо – користуватися нею потрібно вкрай обережно, аби уникнути небезпеки ураження електричним струмом та виникнення пожежі.

Продовжити