З 1 вересня 2020 року збільшився розмір мінімальної заробітної плати

1 вересня 2020 року набув чинності Закон України «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2020 рік» від 25.08.2020 №822-IX (далі – Закон) (опубліковано: «Голос України» № 157 від 31.08.2020).

Продовжити

Рятувальники закликають громадян бути обережними під час збирання та вживання грибів

Гриби – це дарунок лісу, але водночас вони є небезпечним продуктом харчування, який може привести до отруєння, а іноді й смерті. Отруєння організму викликають токсини, алкалоїди та сполучення важких металів, які містяться в грибах. Прикро, що багато людей висновки робить лише на основі свого гіркого досвіду.

Продовжити

Вараські рятувальники нагадують про дотримання заходів пожежної та техногенної безпеки на виборчій дільниці

З метою забезпечення техногенної та пожежної безпеки на виборчих дільницях під час чергових виборів депутатів обласних, районних, міських, районних у містах, сільських, селищних рад, сільських, селищних, міських голів, Вараський міський сектор Головного управління ДСНС України у Рівненській області нагадує основні вимоги та правила пожежної безпеки на цих об’єктах.

Продовжити

Податкова служба повідомляє

На часі - програмні РРО

В Головному управлінні ДПС у Рівненській області інформують суб’єктів господарювання, що з першого серпня поточного року впроваджено систему функціонування ПРРО і це є першим етапом змін, передбачених новаціями до законодавства щодо детінізації розрахунків у сфері торгівлі та послуг. 

Продовжити

Аналітика травматизму в умовах пандемії

Станом на 16 вересня 2020 року у Варашському відділенні управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Рівненській області зареєстровано 34 повідомлення про нещасні випадки та гострі професійні захворювання на виробництві.

Продовжити

Увага: осіння кампанія з пероральної імунізації диких м'ясоїдних тварин

Володимирецьке районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Рівненській області доводить до Вашого відома, що 17 вересня 2020 року на Рівненщині буде розпочинатися осіння кампанія з пероральної імунізації диких м'ясоїдних тварин (лисиць, вовків, єнотовидних собак) проти сказу шляхом розповсюдження приманок з вакциною із літаків.

Продовжити

Протиепідемічні заходи під час проведення виборів

Уряд затвердив Порядок здійснення протиепідемічних заходів під час організації та проведення виборів. Відповідним рішенням, прийнятим на позачерговому засіданні Кабінету Міністрів 14 вересня, встановлено додаткові вимоги щодо протиепідемічних заходів під час організації та проведення виборів на період дії карантину у зв’язку з поширенням на території України COVID-19.

Продовжити