Рятувальники провели профілактичний урок для вихованців ДНЗ

30 листопада Вараські рятувальники провели профілактичний урок для вихованців дошкільного навчального закладу № 6. Метою проведення даного заходу стало навчання наймолодшого покоління правилам безпеки життєдіяльності, вмінню діяти та не розгубитися в будь-яких небезпечних ситуаціях.

Як відомо, найбільш дієвим способом донести до дитини важливу, а подекуди, життєво необхідну інформацію, є саме ігрова форма спілкування, використання при цьому наочних прикладів та демонстрація коротеньких мультфільмів на протипожежну тематику.

Під час уроку дошкільнята дізнались про корисні тематичні факти сфери безпеки життєдіяльності. Словом, діти цього дня не лише отримали багато нової корисної інформації, а й назавжди запам’ятали номер виклику Служби порятунку. Також, для дітей та вихователів закладу вогнеборці створили на території закладу імпровізовану пожежу, яку з часом вдало погасили за допомогою порошкового вогнегасника. Такі профілактичні заходи дають можливість суттєво зменшити виникнення надзвичайних ситуацій за участю дітей. Дозволяють підняти культуру життя та навчити дітей не лише уникнути небезпеки, але й правильно діяти у складній ситуації.

 

Кузнецовський міський сектор Головного управління

ДСНС України у Рівненській області Відділ НС та ЦЗН