Знову небезпечний ботулізм !!!

Ботулізм — небезпечне гостре інфекційне захворювання, що спричиняють екзотоксини ботулінічних клостридій. Харчові продукти, обсіменені цим мікробом і недостатньо оброблені, стають причиною захворювання на ботулізм.

Токсин клостридій – ботулотоксин – починає вироблятися тільки без доступу кисню. Зазвичай це відбувається в консервованих, щільно закупорених продуктах, в черевці засоленої риби, в овочах, рибі та м’ясі, засолених великими шматками, у великій тарі, до дна якої не проникає кисень. Багато випадків отруєння ботулотоксином виникають від вживання консервованих грибів. У більшості випадків захворювання на ботулізм виникають після вживання м’ясних та рибних консерв, копчених та сиров’ялених ковбас, а також копченої та в’яленої  риби.

Ботулізм характеризується тяжким ураженням нервової системи та найчастіше проявляється такими симптомами, як двоїнням в очах, затруденим ковтанням, порушенням мови. У важких формах при несвоєчасній діагностиці та лікуванні захворювання виникають порушення з боку основних життєвих центрів головного мозку, що може призвести до смерті.

В Україні щорічно реєструється близько 50 випадків цього захворювання.

В нашій області реєструються поодиночні випадки. Так, у 2017 році зареєстровано 3 випадки ботулізму. Від початку 2018 року підтверджено 3 випадки цього грізного отруєння, із них 2 випадки протягом червня місяця.

Літо – сприятлива пора року для розвитку епідемічних ускладнень, насамперед, ботулізму. Так як частіше порушуються вимоги щодо зберігання продуктів. Також в цей період виготовлення найбільша частина домашньої консервації.

Основним у питаннях профілактики ботулізму є дотримання чистоти сировини, тому господиням треба це враховувати також при домашньому консервуванні, особливо овочів, що містять мало природної кислоти, необхідно додавати за рецептурою оцтову, лимонну кислоту, тому що збудник ботулізму не любить кисле середовище. Якщо можливо, то потрібно прогрівати домашні консерви перед вживанням, бо при 80 градусах ботулотоксин руйнується.

Найменше здуття кришки — причина для категоричної відмови від вживання в їжу вмісту даної банки.

До уваги! Необхідно категорично виключити придбання виготовлених у домашніх умовах консервів, в’яленої, копченої, солоної риби й інших продуктів харчування в місцях несанкціонованої торгівлі у приватних осіб.

Пам’ятайте: хворобу легше попередити, ніж лікувати. Будь-яке отруєння не проходить безслідно. Бережіть своє здоров’я і здоров’я близьких, а особливо дітей. Прислухайтесь до вищевказаних порад.

Наталія Суслік

Помічник епідеміолога Володимирецького районного управління

ГУ Держпродспоживслужби у Рівненській області