Пільгове медичне обслуговування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи

Управління праці та соціального захисту населення Вараської міської ради інформує, що громадянам,постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи, віднесеним до категорії 1, 2, 3 та потерпілим дітям, відповідно до статей 20, 21, 22, 30 Закону України „Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи” передбачені пільги на безплатне придбання ліків за рецептами лікарів та позачергове (першочергове) зубопротезування (за винятком зубопротезування із дорогоцінних металів).

З цією метою з Рівненського обласного бюджету, бюджету міста Вараш було виділено кошти субвенції на пільгове медичне обслуговування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи на загальну суму 205800,00грн.

Кошти субвенції з обласного бюджету на пільгове медичне обслуговування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, відповідно до укладених трьохсторонніх договорів, будуть спрямовані ДП ДАК "Ліки України" аптека №7 у сумі 185200,00 грн. на рік та зубопротезному відділенню поліклініки ДЗ «СМСЧ №3» МОЗ України" у сумі 20600,00 грн. на рік.

За рахунок та в межах цих коштів постраждалі громадяни протягом 2019 року забезпечуватимуться в аптечних закладах - безкоштовними ліками за рецептами лікарів, у разі амбулаторного лікування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, а також матимуть право на безкоштовне зубопротезування (без застосування дорогоцінних матеріалів) в зубопротезному відділенні поліклініки.

 

Аптечний і медичний заклад, які будуть надавати вищезазначені послуги у 2019 році.

Зубопротезне відділення поліклініки Державний заклад "Спеціалізована медико-санітарна частина №3 Міністерства охорони здоров’я України" КоцюбинськийОлександр Володимирович

м.Вараш

мкн. Перемоги, 23

 
 
Дочірнє підприємство Державної акціонерної компанії "Ліки України" аптека №7 ПроходаЛюдмилаІванівна

м.Вараш,

м-н Будівельників 20