Управління праці та соціального захисту населення інформує

Вже більше 15 років ФОП Денега В.І. (торгівельна марка «Велодоктор»)  здійснює виготовлення триколісних ортопедичних велосипедів для людей з особливими потребами та має досвід і технічні можливості забезпечити своїх клієнтів високоякісними та надійними засобами пересування. Велосипеди «Велодоктор» відомі далеко за межами України, їх якість виготовлення, зовнішній вигляд та технічні характеристики отримують схвальні відгуки від клієнтів та їх дітей. Ортопедичні велосипеди торгівельної марки «Велодоктор»  здатні працювати як домашній велотренажер без всяких додаткових пристосувань та оснащені кріпленням на ніжки, кріпленням для рук і спинкою-фіксатором.

 З більш детальною інформацією щодо даної продукції можна ознайомитися на офіційному сайті виробника – velodoktor.com або за телефоними: 0382-730-777, 067-381-42-02.

  Для отримання направлення на безкоштовне забезпечення велосипедом триколісним просимо звертатися в управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Кузнецовської  міської ради за адресою: м-н Будівельників, 1, каб. № 3. Телефон для довідок  2-34-08.