До уваги керівників підприємств, установ та організацій

Управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Вараської міської ради звертає увагу керівників та голів профспілкових комітетів (уповноважених трудових колективів) підприємств, установ та організацій усіх форм власності на те, що Урядом змінено порядок реєстрації колективних договорів, змін та доповнень до них.

 

Кабінет Міністрів України своєю постановою від 21 серпня 2019 року № 768 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 13 лютого 2013 р. № 115» зміни в процедуру повідомної реєстрації колективних договорів, змін і доповнень до них.

Відтепер на повідомну реєстрацію подається один примірник колективного договору разом із додатками та супровідним листом.

Повідомна реєстрація проводиться протягом 14 робочих днів із дня, наступного після надходження угоди (договору) до реєструючого органу.

Реєструючому органу заборонено відмовляти у повідомній реєстрації угоди (договору), повертати на доопрацювання, витребовувати додаткові документи та встановлювати вимоги до оформлення угод (договорів).

Не пізніше наступного робочого дня після реєстрації угоди (договору) реєструючий орган письмово інформує про це суб’єкта, який подав на реєстрацію угоду (договір).

З метою посилення інформування заінтересованих суб’єків реєструючий орган оприлюднює на власному офіційному веб-сайті та щомісяця оновлює реєстр галузевих (міжгалузевих), територіальних угод, колективних договорів, змін і доповнень до них, їх текст, рекомендації щодо приведення угоди (договору) у відповідність з вимогами законодавства (у разі їх наявності).

Звертаємо увагу, що під час повідомної реєстрації реєструючий орган на титульній або першій сторінці угоди (договору) напис про повідомну реєстрацію колективного договору не робить.

Примірник угоди (договору), поданий на повідомну реєстрацію в паперовій або електронній формі, зберігається в реєструючому органі до заміни новою угодою (договором).

Додаткові роз’яснення щодо порядку повідомної реєстрації колективних договорів можна отримати в реєструючому органі – управлінні праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Вараської міської ради за адресою: м-н Будівельників,1 кабінет № 8 або за телефоном 2 38 15.