Рівненська АЕС повідомляє

Минулої доби на Рівненській АЕС у роботі перебували два енергоблоки на номінальному рівні потужності із сумарним навантаженням 1442 МВт. Зауважень до роботи основного устаткування діючих енергоблоків та персоналу немає.

17 лютого 2021 року о 13:29 на відкритому розподільчому пристрої ВРП-330 кВ дією диференційного захисту відбулося відключення резервних трансформаторів 4ТР, 5ТР. Причину події з’ясовано та вжито заходів для її усунення. Трансформатори введено в роботу о 19:07 17 лютого 2021 року. Технологічне порушення не призвело до відключення споживачів.

На енергоблоці №1 (ВВЕР-440) – 28 доба середнього планово-попереджувального ремонту. В ремонті – обладнання першого каналу системи безпеки. Триває підготовка до гідравлічних випробувань обладнання першого контуру. Усі роботи проводяться відповідно до графіку.

На енергоблоці №3 (ВВЕР-1000) – 97 доба капітального планово-попереджувального ремонту. В ремонті – обладнання першого каналу системи безпеки. Триває модернізація крана кругової дії. Усі роботи виконуються згідно з графіком.

За минулу добу енергоблоками РАЕС вироблено 34,6 млн кВт год електроенергії, з початку місяця – 589,2 млн кВт год електроенергії та з початку року – 1 млрд 660,3 млн кВт год електроенергії.

Порушень меж і умов безпечної експлуатації не було.

Радіаційний, протипожежний та екологічний стан на РАЕС і прилеглій території не змінювався й перебуває у межах чинних норм.