Кам’янець-Подільський планово-економічний технікум-інтернат оголошує прийом абітурієнтів

Кам’янець-Подільський планово-економічний технікум-інтернат оголошує прийом абітурієнтів (дітей-інвалідів, інвалідів I-III груп та учасників АТО, які за віком та освітою можуть навчатися в технікумі - інтернаті) на навчання  за спеціальностями:

- Бухгалтерський облік (системи АПК) на 1 і 2 курси денного відділення.
- Економіка підприємства (системи АПК) на 2 курс денного відділення.
- Соціальна робота на 1 курс денного відділення.

     Прийом до технікуму  проводиться на основі базової загальної середньої освіти(9 класів) та на основі повної загальної середньої освіти.
     Зараховані на навчання до технікуму абітурієнти забезпечуються стипендією та знаходяться на державному утриманні (безкоштовне чотирьохразове харчування, проживання в гуртожитку, безкоштовна цілодобова медична допомога та  оздоровлення в літній період в лікувально-оздоровчому центрі). Студентам технікуму пенсії виплачуються в повному обсязі.
     За додатковою інформацією та отриманням направлення на навчання у вищезазначеному технікумі-інтернаті просимо звертатися в управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Кузнецовської  міської ради за адресою: м-н Будівельників , гурт. 1, каб. № 3. Телефон для довідок  2-34-08.