В Кузнецовську відбудеться IX -й міський молодіжний Форум – 2015 «Україна.Молодь.Майбутнє»

15-16 жовтня 2015 року Кузнецовським міським центром зайнятості проводитиметься масовий профорієнтаційний захід для учнівської та безробітної молоді – IX-й міський молодіжний  Форум – 2015  «Україна. Молодь. Майбутнє».
Мета проведення заходу:
Привернення уваги молоді до актуальних на ринку праці професій, розширення світогляду та поглиблення знань про світ професій, формування в учнівської та безробітної молоді стійкої мотивації до праці за робітничими професіями, формування готовності учнів до свідомого професійного самовизначення, розширення соціального партнерства в напрямку профорієнтації учнівської молоді.
В рамках Форуму буде проведено:
Ярмарок професій “Професія твого майбутнього” за участю навчальних закладів різних рівнів акредитації України, майстер-класи робітничих професій, професійно-діагностичне тестування, семінари, мотиваційні семінари-тренінги з елементами відео-лекторію за участю Рівненського обласного об’єднання громадян «Центр підтримки громадських ініціатив «Чайка», День відкритих дверей, День кар’єри, зустрічі з ветеранами праці, профорієнтаційні уроки, бесіди, вікторини, виставки, надання індивідуальних консультацій щодо сучасного ринку праці та складанню резюме, юридичні консультації, презентація послуг Державної служби зайнятості та Рівненського центру професійно - технічної освіти Державної служби зайнятості.