Виїзний прийом громадян працівниками Сарненського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в адміністративній будівлі Кузнецовського міського управління юстиції

Відповідно до ст. 18 Закону України «Про безоплатну правову допомогу» та ст. 22 Закону України «Про звернення громадян» працівниками Сарненського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в межах своєї компетенції здійснюється особистий прийом громадян.
    З метою забезпечення рівного доступу громадян до правосуддя, а також  для підвищення ефективності роботи з розгляду звернень про надання безоплатної вторинної правової допомоги, Сарненським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги прийнято рішення про проведення виїзного прийому громадян в Кузнецовському міському управлінні юстиції за адресою: 34400 Рівненська обл., м. Кузнецовськ, мікрорайон Перемоги, 23 (2 поверх), який відбудеться 01 жовтня 2015 року з 9.30 до 13.00 години. Прийом здійснюватимуть: Олешкевич Юлія Ігорівна — начальник відділу попередньої роботи з клієнтами та Шокот Інна Ігорівна — головний спеціаліст відділу взаємодії з суб'єктами надання безоплатної первинної правової допомоги.