Увага! Вакантна посада!

Виконавчий комітет Вараської міської ради,майдан Незалежності,1,

м. Вараш, 34400

ОГОЛОШУЄ КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ  ВАКАНТНОЇ ПОСАДИ

      Начальника відділу культури та туризму виконавчого комітету Вараської міської ради.

Кваліфікаційні вимоги: повна вища освіта в галузі культури і мистецтва (аудіовізуальне мистецтво та виробництво; дизайн; образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація; хореографія; музичне мистецтво; сценічне мистецтво; музеєзнавство; пам’яткознавство; менеджмент соціокультурної діяльності; інформаційна, бібліотечна та архівна справа)  за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра. Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування та/або на державній службі на керівних посадах не менше трьох років або стаж роботи за фахом на керівних посадах в галузі культура та мистецтво не менше п’яти років.   

Додаткова інформація про умови конкурсу, основні функціональні обов’язки, розмір та умови оплати праці надаються відділом кадрової політики, нагород та запобігання корупції виконавчого комітету Вараської міської ради за телефоном 2-29-01.

Заяви про участь у конкурсі приймаються протягом 30 календарних днів з дня оприлюднення оголошення про конкурс за адресою: м. Вараш, майдан Незалежності, 1, виконавчий комітет Вараської міської ради, відділ кадрової політики, нагород та запобігання корупції виконавчого комітету Вараської міської ради, 2-й поверх, каб. 221.

Документи для участі у конкурсі:

- заява про участь уконкурсі;

- заповнена особова картка (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;

- дві фотокартки розміром 4 х 6 см;

- копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

- декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за минулий рік за формою, передбаченою Законом України «Про запобігання корупції»;

- копія документа, який посвідчує особу;

- копія військового квитка (для військовослужбовців або військово-зобов'язаних);

- довідка про допуск до державної таємниці (у разі його наявності).

Особи можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).