Щодо компенсації вартості путівок

Постановою Кабінету Міністрів України від 25 січня 2018 р. №31 «Про встановлення розміру грошової допомоги для компенсації вартості путівок санаторно-курортним закладам і закладам оздоровлення та відпочинку у 2018 році» встановлено розміри грошової допомоги для компенсації вартості путівок шляхом безготівкового перерахування санаторно-курортним закладам і закладам оздоровлення та відпочинку, які мають ліцензію на провадження господарської діяльності з медичної практики, за надання послуг із санаторно-курортного лікування або оздоровлення чи відпочинку осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи:

- для осіб, віднесених до категорії 1, - 6822 грн.;

- для осіб, віднесених до категорії 1, із захворюваннями нервової системи (з наслідками травм і захворюваннями хребта та спинного мозку) - 20685 грн.;

- для дітей, яким установлено інвалідність, пов’язану з Чорнобильською катастрофою, та одного з батьків або особи, яка іх замінює, - 13545 грн.

Урядом визначено розмір середньої вартості путівки для виплати грошової компенсації замість путівки громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, віднесених до категорії 1, та для дітей, яким установлено інвалідність, пов'язану з Чорнобильською катастрофою.

Зокрема, громадянам, що постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС та перебувають на обліку в управлінні праці та соціального захисту населення у 2018 році буде виплачуватися грошова компенсація у розмірі – 481 грн. замість санаторно-курортного лікування із розрахунку 35 відсотків одного прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність (із заокругленням до однієї гривні), чинного на 1 січня поточного року.

За більш детальною інформацією звертатися до управління праці та соціального захисту населення Вараської міської ради за адресою: майдан Незалежності, 1, каб.112, та за телефоном 2-11-21.