Громадські слухання

До уваги громади міста!

11 грудня 2017 року закінчився проектний термін (30 років) експлуатації енергоблоку №3 РАЕС.

Рішення про продовження терміну експлуатації енергоблоку №3 РАЕС буде приймати Державна інспекція ядерного регулювання України після вивчення та затвердження Звіту з періодичної переоцінки безпеки.

Важливим чинником під час прийняття рішень з таких важливих питань, як продовження експлуатації ядерних установок у понадпроектний термін, є участь громадськості в обговоренні матеріалів з обґрунтування безпеки продовження терміну їх експлуатації та можливого впливу на навколишнє середовище.

Порядок проведення громадських слухань встановлено постановою Кабінету Міністрів України від 29 червня 2011 року №771 та постановою Кабінету Міністрів України від 18 липня 1998 року №1122.

З врахуванням вищевикладеного та керуючись чинним законодавством України, запрошуємо усіх бажаючих взяти участь у громадських слуханнях для розгляду матеріалів з обґрунтуванням безпеки продовження терміну експлуатації енергоблоку №3 Рівненської АЕС, які відбудуться 10 травня 2018 року о 16.00 год. в інформаційному центрі «Полісся» ВП «Рівненська АЕС».

Свої пропозиції та зауваження можна подавати до 07 травня 2018 року за адресою: 34400, м-н Незалежності, 1, виконавчий комітет Вараської міської ради або e-mail: pr@rnpp.atom.gov.ua та kuzn-vnpol@i.ua

З документами можна ознайомитися нижче

  1. Організація радіаційного контролю навколишнього середовища в районі розташування РАЕС
  2. Звіт з періодичної переоцінки безпеки
  3. Комплексний аналіз стану ґрунтів основи будівель, споруд проммайданчика енергоблоку №3 РАЕС з метою продовження терміну експлуатації
  4. Графік проведення громадських слухань.