Дистанційне навчання молоді з особливими потребами

Полтавський університет економіки і торгівлі (ПУЕТ) всіляко підтримує дії владних структур України стосовно опікування людей із соціально незахищених верств, зокрема молоді з особливими потребами.
     ПУЕТ за рішенням МОН є одним з небагатьох  ВНЗ, яким дозволено проводити експеримент з дистанційного навчання, що триває вже кілька років з позитивними результатами в нашому ВНЗ. З 2014/15 н.р. ПУЕТ має можливість надавати освітні послуги з дистанційного навчання за напрямом підготовки бакалаврів 6.040302 «Інформатика».
     Навчання за цим напрямком, а далі на 5-му курсі ПУЕТ за спеціальністю «Соціальна інформатика», забезпечить молодь з особливими потребами привабливими перспективами на ринку праці, який все більше потребує ІТ – фахівців. Така спеціальність, що дозволяє працювати вдома за комп’ютером, забезпечить цю молодь високою заробітною платою.
     За додатковою інформацією просимо звертатися в управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Кузнецовської міської ради за адресою: м-н Будівельників, буд. 1, каб. № 3. Телефон для довідок 2-34-08.