ДИВО-ДИТИНА

Відділ у справах сім’ї та молоді виконавчого комітету Кузнецовської міської ради повідомляє про те що в Україні проводиться премія «Диво – дитина», метою якої є пошук відбір та нагородження на підставі експертної оцінки за встановленими номінаціями найталановитіших та найобдарованіших дітей України.
Переможці Премії визначаються у наступних номінаціях:


- Найрозумніша дитина 
- Найспортивніша дитина 
- Найтворча дитина 
- Найдивовижніша дитина 
- Найгероїчніша дитина 

Для здобуття Премії  "Диво Дитина" запрошуються діти віком від 4-х до 13 років (включно), які мають досягнення або відкриття у науко-технічній сфері, переможці та призери  обласних республіканських і міжнародних інтелектуальних ігор, шкільних олімпіад, спортивних або творчих змагань, фестивалів та конкурсів, діти, що зробили героїчний вчинок, а також мають феноменальну інтуїцію та пам'ять, володіють даром передбачення, або чутливістю до енергетики та ін.
Як здобути Всеукраїнську премію "Диво-Дитина"?
Якщо Ви володієте вищенаведенними здібностями та бажаєте здобути Всеукраїнську премію "Диво-Дитина"  Вам необхідно:
- заповнити анкету учасника;
- підготувати пакет усіх нагород, дипломів, свідоцтв, відео, які підтверджують досягнення дитини, копію свідоцтва про народження та відіслати на адресу огранізатора:
ТОВ "Премія "Диво-Дитина" 03186, м. Київ, вул. Авіаконструктора Антонова, 5-б, оф. 712
Номінації Премії.
1)   Найрозумніша дитина - діти, які мають досягнення, або відкриття у науковій сфері, високо ерудовані діти, винахідники, раціоналізатори, переможці та призери шкільних олімпіад, різних інтелектуальних ігор та науково-технічних конкурсів, діти, що мають незвичайні розумові здібності і таланти.
2)   Найспортивніша дитина - діти, що мають спортивні звання, переможці і призери обласних, республіканських та міжнародних спортивних змагань.
3)   Найтворча дитина - діти, переможці творчих конкурсів та фестивалів в різних видах мистецтва (література, поезія, архітектура, живопис, дизайн, музика та кінотворчість, образотворче мистецтво, театральне мистецтво, вокал, хореографія та ін.)
4)   Найдивовижніша дитина - діти-рекордсмени з різних вправ фізичної культури (набивання м’яча, підтягування та ін.), діти які мають унікальні та неймовірні здібностями (феноменальна пам'ять, швидке перемноження/читання, сила, швидкість, гнучкість та ін.) в тому числі паранормальними (феноменальна інтуїція, ясновидіння, пророцтво, чутливість до енергетики, незвичайні знання та вміння у ранньому віці та ін.).
5)   Найгероїчніша дитина - діти, що зробили героїчний вчинок (рятування життя іншої людини, власного життя та інші надзвичайні ситуації)

 

      Прийом анкет учасників та інших документів до 15 березня щорічно.
      Урочиста церемонія нагородження переможців премії: у I кварталі щорічно.
      Дата та місце проведення нагородження щорічно визначається Оргкомітетом та повідомляється номінантам, які пройшли перший відбірковий тур, у письмовій формі.
       Премія охоплює всіх дітей України.
    Кожен учасник повинен надіслати: 
-         правильно заповнену анкету (зразок анкети додаток №1), 
-         копію свідоцтва про народження (завірену підписом батьків)
-         матеріали, які свідчать про досягнення (дипломи, свідоцтва, грамоти, фото-, відео- , статті та додаткові матеріали, які свідчать про успіх учасника).
Анкети учасників та інші матеріали повинні бути надіслані на адресу організатора до 15 березня щорічно рекомендованим листом.
Надіслані документи та матеріали поверненню не підлягають.
Організатор залишає за собою право використовувати надіслані матеріли на власний розсуд, з метою якомога більшого інформування про учасника.
  Порядок проведення премії.
 Проведення премії передбачає 3 етапи:
1) Етап 1: Правильно заповнені анкети учасників та матеріали, які були надіслані на адресу організатора до 15 березня щорічно обов’язково будуть прийняті до розгляду комісією. Оцінка поданих матеріалів здійснюється комісією за 5-ти бальною шкалою по кожній номінації. Учасники по кожній номінації, які отримали найбільшу кількість балів запрошуються до участі у другому етапі премії (не більше 10 учасників по кожній номінації). 
Свідоцтво про перемогу в першому етапі буде відправлено кожному переможцю першого етапу рекомендованим листом з повідомленням на домашню адресу.
2) Етап 2: Участь у другому етапі приймають лише учасники, які перемогли у першому етапі.
Оцінка матеріалів та анкет учасників, які ввійшли до другого етапу, буде проводитися по кожній номінації:
Журі оцінює учасників за 5-ти бальною шкалою, за результатами оцінювання підсумовуються оцінки усіх членів журі у номінації для кожного учасника. Таким чином визначається загальна оцінка для учасника в номінації. Результати підрахунку балів оформлюються Протоколом, який подається до оргкомітету премії. 
За загальним підрахунком балів визначаються фіналісти премії (по 3 учасника у кожній номінації). Результати голосування оформлюються Протоколом, за підписом голови журі та голови оргкомітету.
3) Етап 3. Переможці премії визначаються шляхом оцінювання членами журі показових виступів фіналістів. Оцінювання здійснюється відкрито шляхом виставлення балів по 5-ти бальній шкалі. За результатом підрахунку балів визначаються перша, друга та третя премії. Результати голосування оформлюються Протоколом, який складає оргкомітет. Зазначений Протокол є єдиним офіційним документом, яким визначаються переможці премії, та який повинен бути підписаний кожним членом журі особисто та головою оргкомітету.
Переможцям премії по кожній номінації надається звання 
«ДИВО-ДИТИНА» з зазначенням року перемоги та назви номінації. 
Кожного учасника третього етапу буде запрошено рекомендованим листом на урочисту церемонію нагородження (з зазначенням дати і місця проведення церемонії Нагородження), на яку він повинен прибути з одним із своїх батьків, інших близьких родичів або уповноваженим представником навчально-виховного закладу. 
Організатор залишає за собою право запросити до участі в церемонії нагородження учасників, які за кількістю отриманих балів посіли 4-те та 5-те місце.
Показові виступи та церемонія нагородження повинна відбуватися щорічно у квітні присутності офіційних осіб та відомих діячів країни, а також засобів масової інформації (Телебачення, радіомовлення, преса) в одному з великих концертних залів.

Премії і призи.
За перемогу у премії засновуються наступні призи та подарунки:
За 3-е місце у кожній номінації.
     • Звання та диплом - Фіналіст Премії «ДИВО-ДИТИНА», з зазначенням року перемоги і назви номінації.
     • Грошова премія та подарунки вартістю не менше 1500 грн.
За 2-е місце у кожній номінації.
     • Звання та диплом - Фіналіст Премії «ДИВО-ДИТИНА», з зазначенням року перемоги і назви номінації.
     • Грошова премія та подарунки вартістю не менше 2500 грн.
За 1-е місце у кожній номінації.
  Переможець Премії отримує: 
     • Звання та диплом - Переможець Премії «ДИВО-ДИТИНА», з зазначенням року перемоги і назви номінації.
     • Грошова премія та подарунки вартістю не менше 3500 грн.
   Зазначені грошові премії та подарунки не включають спеціальних подарунків від спонсорів, меценатів, членів журі та інших.
       Також переможці Премії будуть запрошені до співробітництва з зацікавленими організаціями та підприємствами (газети, журнали, телебачення та ін.)

       У разі порушення процедур проведення премії, інших умов цього Положення, учасники мають право звернутися з відповідною заявою до оргкомітету.
       Заява може бути подана не пізніше 10-ти днів після одержання копії рішення оргкомітету.
      Оргкомітет після одержання заяви зобов’язаний перевірити викладені претензії і у разу виявлення порушень скасувати власне рішення і дати відповідь по суті заяви протягом 10-ти днів з моменту її одержання.
       Не можуть бути оскаржені рішення оргкомітету про спосіб проведення премії і процедури визначення переможців
Більш детальну інформацію щодо проведення та участі у Премії можна дізнатися на офіційному сайті: www.divo-dutuna.com