Безкоштовне навчання на 2015-2016 навчальний рік

Кам’янець-Подільський планово-економічний технікум-інтернат оголошує прийом абітурієнтів (інвалідів I-III груп та дітей-інвалідів) на безкоштовне навчання на 2015-2016 навчальний рік за спеціальностями: - Бухгалтерський облік (системи АПК) на 1 і 2 курси денного відділення.
- Економіка підприємства (системи АПК) на 2 курс денного відділення.
-Соціальна робота на 1 курс денного відділення.

     Прийом до технікуму  проводиться на основі базової загальної середньої освіти (9 класів) та на основі повної загальної середньої освіти.
     Зараховані на навчання до технікуму інваліди та діти-інваліди забезпечуються стипендією та знаходяться на державному утриманні (безкоштовне чотирьохразове харчування, проживання в гуртожитку, безкоштовна цілодобова медична допомога та  оздоровлення в літній період в лікувально-оздоровчому центрі). Студентам технікуму пенсії виплачуються в повному обсязі.
     За додатковою інформацією та отриманням направлення на навчання у вищезазначеному технікумі-інтернаті просимо звертатися в управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Кузнецовської  міської ради за адресою: м-н Будівельників , гурт. 1, каб. № 3. Телефон для довідок  2-34-08.