Про проведення конкурсу на право укладення договору оренди комунального майна

Назва об’єкту, його місцезнаходження:  частина вестибюлю площею 6,0 кв.м. ( №103-частина вестибюлю, згідно з технічною документацією) у нежитловій будівлі ЗОШ №4, що знаходиться за адресою:  Рівненська обл., м. Кузнецовськ, м-н Вараш,39.
Об’єкт оренди перебуває на балансі – Управління освіти виконавчого комітету  Кузнецовської міської ради.
Майно передається в оренду – для розміщення  буфету, що  не здійснює продаж товару підакцизної групи у навчальних закладах.
Стартовий розмір орендної плати за перший місяць ( листопад 2014 року без врахування індексу інфляції)  становить    65,67  грн., (згідно зі звітом про вартість майна станом на 31.10.2014) , який визначений згідно з Методикою розрахунку  та порядком використання плати за оренду комунального майна, що затверджена рішенням міської ради від 28 жовтня 2011 року №229, орендною ставкою- 4 %.
У подальшому  орендна  плата підлягає коригуванню на щомісячні індекси інфляції
           
Умови  конкурсу
1.  Найбільший запропонований розмір місячної  орендної  плати  у порівнянні із стартовою.
2.  Використання орендованого майна за призначенням.
3. Компенсація  переможцем конкурсу витрат пов’язаних з проведенням незалежної оцінки об’єкта оренди, орендодавцю, власнику, або іншому учаснику конкурсу  на протязі 3- х днів з отримання повідомлення, що учасник конкурсу є переможцем;
4.  Термін оренди  до 3-х  років.
5. Своєчасно сплачувати орендну плату .
6. Створення  робочих місць .
7.Утримувати орендоване майно в повному порядку, виконувати санітарні правила, дотримуватись протипожежного режиму, нести повну відповідальність за дотриманням норм і правил охорони праці і протипожежної безпеки.
8. У повному  обсязі виконувати  зобов’язання, які будуть зазначені у договорі оренди.
9.Передане в оренду майно не підлягає приватизації та передачі в суборенду.
10. Оплата публікації оголошення про конкурс, здійснюється переможцем конкурсу за виставленими розрахунками відповідних ЗМІ, після повідомлення учасника про погодження укладення з ним договору оренди.
Пропозиції, які не відповідають - розміщенню  буфету, який  не здійснює продаж товару підакцизної групи у навчальних закладах, розглядатися  не будуть.
Конкурс проводиться з  використанням відкритості пропонування розміру орендної  плати за принципом аукціону.
Основним  критерієм визначення переможця є найбільший розмір  орендної плати у разі виконання  обов’язкового забезпечення виконання інших умов конкурсу.

Для участі в конкурсі учасник конкурсу  подає на розгляд конкурсної комісії такі матеріали:
- заяву про участь у конкурсі та документи зазначені в оголошенні про конкурс;
- пропозиції щодо виконання умов конкурсу ( крім розміру орендної плати, пропозиція стосовно якого вноситься учасником конкурсу в день проведення конкурсу);
- інформація про засоби зв’язку з ним;
- відомості про учасника  конкурсу .
а) для учасників, які є юридичними особами:
- документи, що посвідчують повноваження представника юридичної особи;
- посвідчені нотаріусом копії установчих документів;
копію витягу з Єдиного державного реєстру юридичних та фізичних осіб підприємців;
- завірену належним чином копію звіту про фінансові результати претендента з урахуванням дебіторської та кредиторської заборгованосей за останній рік;
- звіт про фінансові результати учасника  конкурсу  з  урахуванням  дебіторської  і  кредиторської заборгованостей;
- довідку від  претендента про те, що до нього не порушено справу про банкрутство; б) для учасників, які є фізичними особами:
- копію документа,  що  посвідчує особу учасника конкурсу,  або належним чином оформлену довіреність;
- завірену належним чином копію витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб- підприємців;
- завірену належним чином копію декларації про доходи або звіту суб’єкта малого підприємництва- фізичної особи – платника єдиного податку.

Документи, крім пропозиції щодо розміру орендної плати, подаються  у відділ комунальної власності, каб. 201  у конвертах  з написом  «НА КОНКУРС», запечатаних печаткою учасника конкурсу, щодня, з 8.00 год. до 17.15 год,  по п’ятницях та передсвяткових днях з 8.00.до 16.00 год.
Подані учасниками конкурсу документи (крім пропозиції щодо розміру орендної плати) розглядаються на засіданні комісії до проведення конкурсу, з метою формування  списку учасників конкурсу, який затверджується рішенням комісії.
Кінцевий  термін прийняття пропозицій від претендентів ( учасників конкурсу) – за  три робочих дні до дати проведення конкурсу за адресою: м. Кузнецовськ, майдан Незалежності 1, відділ комунальної власності виконавчого комітету каб.201.
У разі, якщо дата проведення конкурсу попадає на неробочий чи святковий день, то датою проведення конкурсу вважається наступний за вихідними чи святковими днями  робочий день.
Конкурс  буде  проводитися  о 10.00 год.  на 21 –й день  з дати опублікування  інформаційного повідомлення про  оголошення конкурсу,  у  кабінеті заступника міського голови, кабінет №204  .
Допущені до участі в конкурсі учасники конкурсу або уповноважені особи учасників конкурсу ( на 21-й день з дати опублікування оголошення)  приходять на відкрите  засідання конкурсу.
Секретар комісії реєструє кожного учасника конкурсу із зазначенням дати, часу та прізвища учасника чи уповноваженої особи і видає картку з номером учасника. Реєстрація учасників завершується за 10 хвилин до початку проведення конкурсу.
Учасники конкурсу в порядку черговості, визначеної з їх реєстраційними номерами, подають голові конкурсної комісії  конверти з конкурсними пропозиціями, щодо орендної плати. Розмір орендної плати зазначений у конкурсній пропозиції, не може бути меншим за розмір стартової орендної плати, зазначений в оголошенні про проведення конкурсу.

За  довідками та інформацією  просимо  вас звертатись у відділ комунальної власності міськвиконкому каб. 201, тел. 2-46-64,3-28-82