ДО УВАГИ представників переселенської громади та місцевих мешканців Рівненщини!

Продовжується реєстрація на участь у новому проекті з підтримки самозайнятості та мікропідприємництва «Зміцнення самозабезпечення переміщених осіб та громад, що постраждали від конфлікту в Україні».

До участі у проекті запрошуються внутрішньо переміщені особи (ВПО) з Донецької, Луганської областей, а також Криму, що проживають у Рівненській області, та місцеві мешканці віком від 18 до 60 років. НЕОДМІННОЮ УМОВОЮ участі в проекті є ЗГОДА співпрацювати з проектом, у тому числі надання інформації в ході моніторингу НУО, зустрічі з представниками НУО та Міжнародної організації з міграції (МОМ). У рамках проекту заплановано дводенні тренінги із розвитку САМОЗАЙНЯТОСТІ та МІКРОПІДПРИЄМНИЦТВА. Для кожного учасника проекту буде надано експерта для допомоги у формуванні бізнес-плану.

У тренінгах за напрямком «САМОЗАЙНЯТІСТЬ» можуть взяти участь особи, які в минулому НЕ ОТРИМУВАЛИ грантів від МОМ або інших донорів, уже розпочали або готуються започаткувати власну справу. За умови успішного захисту бізнес-плану розмір гранту складає до 650 €.

До тренінгів «МІКРОПІДПРИЄМНИЦТВО» запрошуються особи, які мають досвід офіційно зареєстрованої ПІДПРИЄМНИЦЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ, підтверджений відповідними документами, не пізніше ніж з 01.01.2017 року, активний діючий бізнес й претендують на отримання гранту для РОЗШИРЕННЯ БІЗНЕСУ. Розмір гранту в разі успішного захисту бізнес-плану та виконання додаткових вимог донора (співфінансування, найм працівників, тощо) складає до 2500 €.

Гранти не видаються готівкою, а полягають у закупівлі обладнання, інструментів, меблів тощо. У рамках проекту не фінансується оренда приміщень чи обладнання; купівля вживаного обладнання чи транспортних засобів; послуги (юридичні, зі створення реклами, інтернет-сайтів тощо); купівля тварин чи саджанців.

Що треба зробити ?

Якщо Ви, внутрішньо переміщена особа, учасник АТО, член сім'ї учасника АТО, багатодітна мати/батько, маєте інвалідність чи утримуєте члена родини з інвалідністю , маєте інші ознаки вразливості, при цьому ще й маєте бажання організувати власну самозайнятість або вдосконалити вже існуючий бізнес, тоді Вам до нас! - в Центр підтримки громадських ініціатив «Чайка».

Звернутись можна електронною поштою: iom.grant.rivne@gmail.com або centerchaika@gmail.com

Завітати в офіс офіс організації: вул.Д.Галицького, 19, офіс 215, м. Рівне, 33027, Україна

Контактні телефони:

096 126 52 58 – Лариса

097 544 19 39 – Тетяна

098 801 87 76 – Тетяна

Прийом заявок триває до завершення формування відповідних тренінгових груп, про його завершення буде повідомлено додатково.

Наголошуємо, що відбір відбувається на КОНКУРСНІЙ ОСНОВІ – заповнення анкети не гарантує, що ви станете учасником тренінгу. Відібраним учасникам програми зателефонують співробітники МОМ або представники виконавчого партнера МОМ у Рівненській області (ГО Центр «Чайка») для особистого інтерв’ю. Відібраним кандидатам повідомлять місце та точну дату проведення тренінгу.

Реалізація проекту здійснюється Представництвом Міжнародної організації з міграції в Україні за фінансової підтримки Уряду Федеративної Республіки Німеччина, що діє через Німецький Банк Розвитку (KfW). Виконавчий партнер у Рівненській області – Громадська організація «Центр підтримки громадських ініціатив «Чайка».

Вараський міський центр соціальних служб

для сім’ї, дітей та молоді